پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۳۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای به ادارات آموزش و پرورش استان‌های کشور شرایط خروج نیرو به سایر دستگاه‌های اجرایی را اعلام کرد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پانا، در این اطلاعیه معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع شرایط موافقت با خروج نیرو به سایر دستگاه‌های اجرایی به صورت ماموریت بدون حفظ پست سازمانی و انتقال دائم را اعلام کرده است.

طبق اطلاعیه موافقت با ماموریت با حفظ پست سازمانی و پرداخت حقوق از مبدا امکان‌پذیر نیست. همچنین موافقت با خروج نیرو به صورت انتقال دائم یا ماموریت بدون حفظ پست سازمانی به شرط عدم نیاز واقعی قابل پیگیری است و به میزان ساعت موظف نیروی خروجی، از سرجمع ساعت حق‌التدریس تخصیصی به استان‌ها کسر خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: با توجه به معطل ماندن مکاتبات واصله از دفتر امور مجلس حوزه ستادی وزارت متبوع، مقتضی است در اسرع وقت هرگونه اقدام اعم از موافقت، عدم موافقت و نتیجه آخرین وضعیت اقدام به عمل آمده از روند اداری و مالی افراد ذینفع، راساً به دفتر امور مجلس و مرجع پیگیر منعکس شود. بدیهی است عواقب مسئولیت عدم پاسخگویی به موقع به مکاتبات مذکور، متوجه آن اداره کل است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مریم احمدی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: