پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۳۸۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
عملکرد تیم مدیریت شهری خرم آباد خوب نباشد تغییرات انجام می شود

‍ 


رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: طی چند روز آینده طرح یک پارک 50 هکتاری در یکی از مناطق خرم‌آباد آغاز و در تابستان با آغاز طرح‌های کلان مشخص می‌شود که تیم مدیریتی شهرداری در چه وضعیتی قرار دارد

سجاد بابایی بیان کرد: مجموعه شورای اسلامی شهر خرم‌آباد طی 18 ماه گذشته یک سری اقدامات زیربنایی در خرم‌آباد انجام داده است که در راستای این اقدامات طی روزهای آینده چندین پروژه بزرگ شهری آغاز به کار خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری برای اجرای طرح‌های پیش رو باید تمام تلاش خود را به کار گیرد، افزود: تا به امروز به علت نداشتن پروژه بزرگ شهری نمی‌توان تیم مدیریت شهرداری را قضاوت کرد، اما در تابستان و با آغاز طرح‌های کلان مشخص می‌شود که تیم مدیریتی شهرداری در چه وضعیتی قرار دارد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اظهار داشت: در صورتیکه که شهرداری در تابستان نتواند در اجرای طرح‌های کلان موفق عمل کند تغییرات مدیریتی زیادی در مجموعه شهرداری خرم‌آباد انجام خواهد شد.

سجاد بابایی با اشاره اینکه طی چند روز آینده طرح احداث یک پارک 50 هکتاری در یکی از مناطق خرم‌آباد آغاز می‌شود، تصریح کرد: با اجرای این طرح شاهد تحولی بزرگ در فضای سبز خرم‌آباد خواهیم بود.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: نیروهای فضای سبز شهرداری خرم‌آباد چندین ماه عقب افتادگی حقوق دارند و به احتمال زیاد ظرف یک ماه آینده مشکل آن‌ها حل خواهد شد/ فارس لرستان 

پایگاه خبری گیتی آنلاین

@gitionline
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: