پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
وحید رشیدی شهردار خرم آباد از انجام مراحل مقدماتی برگزاری مناقصه فاز دوم پروژه سراسری آسفالت خرم آباد خبر داد .

وحيد رشیدی شهردار خرم آباد از انجام مراحل مقدماتی برگزاری مناقصه فاز دوم پروژه سراسری آسفالت خرم آباد خبر داد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در طی مدت اجرای فاز اول پروژه مذکور گفت:
دوسال از آغاز پروژه سراسری آسفالت خرم آباد می گذرد و در این مدت بجز عمليات لکه گیری ، حدود 300 هزار متر مربع از معابر کوچک و بزرگ خرم آباد روکش شده اند .

وحید رشیدی با تاکید بر حجم بی سابقه عملیات لکه گیری معابر سطح شهر افزود : عمليات لکه گیری معابر هم اکنون با  ٩ اکیپ کاری و به صورت همزمان در سطح  مناطق خرم آباد در حال اجراست و این روند تا لکه گیری تمامی معابر مهم سطح شهر ادامه خواهد داشت.

شهردار مرکز استان در ادامه به تشريح برنامه های آتی مدیریت شهری برای آسفالت و نوسازی معابر سطح شهر پرداخت و گفت:
در بودجه سال ٩٨  ، ١٦ میلیار تومان را به ادامه پروژه سراسری آسفالت خرم آباد و در قالب پنج پروژه در نقاط مختلف شهر اختصاص داده ایم و هم اکنون در حال اجرای مراحل قانونی و مناقصات مربوط به این پنج پروژه هستیم که با انتخاب پیمانکار واجد شرايط ، عمليات اجرایی فاز دوم پروژه چندساله آسفالت خرم آباد آغاز خواهد گردید.

وی آسفالت معابر بافت فرسوده را از ديگر برنامه های سال جاری مدیریت شهری عنوان کرد و اظهار داشت : تاكنون 800 تن قیر  را برای زیرسازی ، آسفالت و نوسازی معابر بافت فرسوده شهر از جمله مناطقی چون فلک الدین، پشت بازار ، گل سفید و پشته تهيه نموده ایم و  امیدوارم بتوانیم به زودی عمليات اجرایی آن را آغاز نماییم.

وحید رشیدی در پایان حجم عقب ماندگیهای تاریخی مربوط به حوزه آسفالت و  زیرسازی و ساماندهي معابر خرم اباد را بسیار بالا توصيف نموده و خاطرنشان کرد : متاسفانه با وجود  فعالیت بلندمدت و بی وقفه اکیپهای چندگانه آسفالت سطح شهر ، حجم عقب ماندگیهای این حوزه بسیار بالاست و هنوز معابر فراوانی را داریم که نیاز به زیرسازی و روکش دارند ، با این حال همه سعی ما این است که معابر مرکز استان را از نظر بحث آسفالت به یک حد استاندارد و قابل قبول برسانیم.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: