پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۴۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان اظهار امیدواری کرد دو المپیاد حقوق و اقتصاد مدیریت که در دستور کار است، برای سال تحصیلی 99-98 برگزار شود.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پانا، فاطمه مهاجرانی درباره برگزاری المپیادها در سال 98 گفت: المپیادهایی که به‌صورت روتین برگزار می‌شود شامل المپیادهای ادبی، ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی،‌ کامپیوتر، ‌نجوم و اخترفیزیک است همچنین المپیادهای سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی امسال چهارمین سال برگزاری خود را خواهد داشت.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان افزود: تلاش می‌کنیم برای اولین بار با ثبت باشگاه المپیادهای سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در دنیا این المپیاد را به‌صورت جهانی برگزار کنیم.

در حال جهانی کردن المپیاد ادبی هستیم

وی اضافه کرد: اکنون در حال جهانی کردن المپیاد ادبی هستیم. همچنین المپیادهای نانو و‌ پژوهشی امسال اضافه خواهد شد؛ این در حالی است که المپیاد جغرافیا نیز به مجموع المپیادها اضافه‌شده است. همچنین المپیاد قرآن و معارف اسلامی برای سال 1400 برگزار خواهد شد.

مهاجرانی ادامه داد: المپیاد حقوق و اقتصاد مدیریت از دو المپیادی هستند که در حوزه علوم انسانی در دستور کار خواهند بود امیدواریم این دو المپیاد را به سال تحصیلی 99_98 برسانیم.

اختتامیه کنگره قرآنی در بخش کشوری برگزار می‌شود

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان درباره برگزاری کنگره قرآنی که قرار بود از ابتدای سال 98 در مدارس استعدادهای درخشان آغاز شود نیز گفت: کنگره قرآنی در بخش‌های قطبی و استانی برگزار شده است که به‌زودی اختتامیه این کنگره در بخش کشوری را خواهیم داشت.

وی در پایان ادامه داد: این مراسم در تهران برگزار می‌شود و برگزیدگان قطبی در این مسابقه شرکت خواهند کرد که درنهایت برگزیدگان نهایی تشویق می‌شوند.

نویسنده:مریم احمدی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: