پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۵۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
کیانپور:
ساماندهی وضعیت مسکن باید از طریق شورای عالی مسکن و با حضور رئیس جمهور پیگیری شود.

مجید کیانپور نماینده درود و ازنا در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین درباره طرح مسکن که توسط وزارت راه و شهرسازی در صحن ارائه شد گفت: کلیات این طرح قابل قبول بود منتها باید برای دهک های اول و دوم برنامه ریزی مشخص و برای دهک های سوم تا ششم هم برنامه ریزی مشخص انجام شود و براساس نیاز واقعی که در جامعه وجود دارد برنامه ریزی صورت گیرد و همه ظرفیت ها به کار گرفته شود. 
این عضو کمیسیون عمران در ادامه گفت: اگر ظرف دو ماه به نتیجه نرسند مطمئنا کمیسیون خودش مجددا ورود خواهد کرد چرا که خواهان آن است که از ابزارهای قانونی اش استفاده کند برای وضعیت مسکن چه در تولید، چه در عرضه، چه در تقاضا و چه در بازار اجرای آن یک تصمیم گیری کارشناسی صورت گیرد و اعتقاد ما این است که مسکن فرابخشی است و وزارت راه و شهرسازی به تنهایی از پس آن برنمی آید. باید اکثر سازمان ها و وزارتخانه های دیگر مثلا از دادگستری گرفته تا وزارت صنعت، معدن، تجارت گرفته تا وزارت نیرو، وزارت بهداشت و بانک مرکزی از طریق شورای پول و اعتبار برای تامین زیرساخت ها و همچنین مسائل روبنایی کمک کنند. اینها باید در شورایی به نام شورای عالی مسکن و با حضور آقای رئیس جمهور این موضوع به عنوان یک اولویت باید برایش برنامه ریزی شود و کار انجام شود. 
وی تاکیدکرد: ما نباید  وزارت راه و شهرسازی را در انجام این پروژه تنها بگذاریم. درست است که وزارت راه و شهرسازی مسئول این کار است اما اختیارات وزارت راه و شهرسازی ایجاب می کند که  این امر از طریق شورای عالی مسکن و با حضور خود آقای رئیس جمهور پیگیری شود. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: