پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۵۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
گیتی آنلاین-عملیات غیرمنتظره در 'الشرقاط' در بامداد سه شنبه، باعث تزلزل و بی ثباتی در موصل شد که بارزترین نمود این ناآرامی ها، فرار مدیر رادیو داعش از موصل است، امری که باعث شد تا ابوبکر البغدادی از مخفیگاهش خارج و در انظار دیده شود.
براساس گزارش ها ابوبکر البغدادی برای ساعاتی کوتاه در برخی از محلات موصل در انظار عمومی ظاهر شد و گروه تروریستی داعش تصاویری از البغدادی را در داخل یک اتاق منتشر کرد که در حال خواندن کتابچه ای است.
براساس این عکس منتشر شده، ابوبکر البغدادی در حال خواندن کتابچه ای دیده می شود، در صورتی که کاملا مشخص است که نسبت به اولین ظهور او در سال 2014، وزن بدنش بطور چشمگیری افزایش یافته است.
یک منبع در استان نینوا در شمال عراق امروز (سه شنبه ) اعلام کرد که شهر موصل شاهد تزلزل و بی ثباتی شد و همین امر باعث شد تا ابوبکرالبغدادی از مخفیگاهش بیرون بیاید و در برخی محلات شهر موصل گردش کند.
این منبع که اظهاراتش در برخی از رسانه های عراق منتشر شده، افزوده است، همزمان با این گردش سرکرده داعش در موصل، این گروه تروریستی دست به نمایش نظامی در برخی از محلات موصل زد.
وی ادامه داد که البغدادی در هنگام گردش از یک خودرو سفید رنگ که با سه خودرو مجهز به انواع سلاح در حالی که محافظان شخصی وی لباس سیاه پوشیده بودند، دیده شد و این اولین گردش البغدادی در ماه های اخیر در موصل است.
منبع یاد شده گفته است که خروج البغدادی در موصل که آن را پایتخت گروه تروریستی داعش خوانده است، نشان دهنده نگرانی جدی سرکرده داعش از ادامه ناآرامی ها در موصل است.
از طرفی همزمان با اعلام این ناآرامی ها، مدیر رادیو داعش که مهمترین رسانه ی این گروه تروریستی در موصل است، امروز به همراه خانواده اش به سمت مکان نامعلومی گریخت امری که باعث شد تیم های ویژه داعش به جست وجو و تعقیب وی بپردازند.
گزارش دیگر حاکی است که گروه تروریستی داعش تمامی ورودی های موصل را بطور کامل بست و هرگونه ورود و خروج به موصل را متوقف کرد.
به اعتقاد کارشناسان در عراق، زمزمه هایی مبنی بر نزدیک شدن زمان حمله موصل باعث شده است که گروه تروریستی داعش برای حفظ آخرین مخفیگاه خود در عراق تدابیر امنیتی خود را در موصل تشدید کند.
منبع: ایرنا
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: