پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۵۵۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد:
رستم کوشکی در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد از وحید رشیدی شهردار خرم آباد دفاع کرد
   

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد بیان داشت : معتقد به ثبات مدیریت شهری هستیم و شهردار خرم آباد باید در جایگاه خود بماند زیرا اگر مدیریت شهری ثبات نداشته باشد کارها به درستی پیش نخواهد رفت .

رستم کوشکی افزود : انشاءالله  در آینده ای نزدیک اتحاد شورا و شهرداری به نتایج بهتری می رسد که نفع آن برای عموم شهروندان خواهد بود .

وی تصریح کرد: اهداف کلیه اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد یکی است و در مجموع روی اهداف کلی شهر و منافع عموم اختلاف نظر نداریم ؛ اختلاف ما در چگونه رسیدن به این اهداف است.

رستم کوشکی در دفاع از وحید رشیدی شهردار خرم آباد که در این روزها مورد هجمه برخی از اعضای شورای این شهر و فضای مجازی قرار گرفته شفاف بیان کرد : برنامه‌های شورا از دو حالت خارج نیست یا شورا برنامه می دهد و یا شهردار مصوبه به صحن شورا می فرستد و در شورای شهر تصویب می شود ، باز در پایان تاکید دارم که اعتقاد ما همچنان بر ثبات مدیریت شهری پابرجاست .

گفتنی است جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد با حضور دانشجویان و رئیس جهاد دانشگاهی لرستان  ، مدیر کل  حفاظت محیط زیست استان ، شهردار خرم آباد ، مدیران و معاونین شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر و سجاد بابایی ، اسماعیل رضایی و زهرا نظری از اعضای شورا و ژیلا آقایی مدیر کل مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان محیط زیست در اتاق بازرگانی لرستان به ریاست رستم کوشکی برگزار شد .

  مریم نظری 
  پایگاه خبری گیتی آنلاین

@gitionline
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: