پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۵۵۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶
استاندار کرمانشاه؛
استاندار کرمانشاه گفت: اورامانات یکی از گزینه‌های پیشنهادی برای احداث شهر جدید کرمانشاه است.

به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، هوشنگ بازوند عصر امروز سه شنبه ۲۱ در نشست شورای برنامه‌ریزی شهرستان جوانرود که با حضور معاون عمرانی استاندار، نماینده اورامانات، فرماندار جوانرود و مدیران دستگاههای مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: 

وی ضمن تشکر از تمام مدیرانی که در این شرایط دشوار تحریم برای اداره بهتر کشور و رفاه مردم زحمت می کشند، بیان کرد: رونق تولید کلید حل هر مشکلی است و این امر نیازمند تسهیل گری برای کارآفرینان و سرمایه گذاران است. 
 
استاندار کرمانشاه لازمه رونق تولید مبارزه مداوم با فساد اداری و فساد مالی دانست و گفت: فساد می تواند یک مانع جدی در فرایند تولید و سرمایه گذاری باشد.
 
بازوند با اشاره به اینکه جهانی منظر طبیعی اورامانات یکی از مطالبات مهم استان است و امیدوارم بتوانیم در پایان سال ۹۸ این پرونده را به یونسکو بفرستیم گفت:  منظر جهانی اورامانات یک ظرفیت عظیم برای توسعه منطقه و استان کرمانشاه ایجاد می کند.

بازوند خاطرنشان کرد: همه کلانشهرها دارای شهرهایی در همجوار خود برای استراحت و آرامش فعالین خدماتی و اقتصادی خویش هستند. شهر کرمانشاه یک میلیون نفری نیز کاملا نیازمند ایجاد یک شهر جدید است و الا نیروی فعال و توانمند آن، این آرامش و آسایش را در استان های دیگر جستجو می کنند.

وی تاکید کرد: اورامانات یکی از گزینه های پیشنهادی برای احداث شهر جدید کرمانشاه است و امیدواریم مورد موافقت قرار بگیرد.

استاندار کرمانشاه گفت: شرکت صنعتی جوانرود سال ۸۰ دایر شده ولی متاسفانه هنوز از زیرساخت های لازم برخوردار نیست. امسال با اختصاص اعتبار زیرساخت های لازم و آب مورد نیاز مجموعه را فراهم می کنیم تا در سال رونق تولید این شهرک صنعتی وارد چرخه سرمایه گذاری شود.

وی افزود :استخر شنا و زمین چمن فوتبال یکی از نیازهای جدی مردم جوانرود است. مقرر شده استخر موقتا راه اندازی شود و تعمیرات داخلی باقی مانده در زمستان انجام شود‌. همچنین پیست اطراف زمین چمن نیز تا ۲۰ روزه آینده به بهرهبرداری برسد. کشت زمین چمن نیز در فصل مناسب انجام می شود‌.

خبرنگار پوریا زارعی
نویسنده:پوریا زارعی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: