پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۵۵۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
نوروزی:
ایران کشور قدرتمندی است و براساس تشخیص مصلحت خودمان و با امضای مقام معظم رهبری با کشورهای جهان مذاکره و مباحثه می کنیم. ما به جز اسرائیل از ارتباط با هیچ کشوری پرهیز نداریم.


حسن نوروزی نماینده مردم بهار و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین درباره دیدگاه و تحلیل خود درباره آمدن شینزو آبه نخست وزیر ژاپن به ایران گفت: ما کشوری هستیم که از هیچ نوع مذاکره و ارتباطی با کشورهای دیگر به جز اسرائیل دوری نمی کنیم. 
وی تاکید کرد : ما کشور مستقل و قدرتمندی هستیم و مذاکرات و مباحثات ما براساس صلاحیت ها و تشخیص های خودمان با امضای مقام معظم رهبری است. 
عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: آنچه را که رهبری براساس عزت، حکمت و مصلحت کشور تشخیص دهند ما به آن عمل خواهیم کرد. 
نماینده بهار و رباط کریم اظهارداشت: ما از آمدن نخست وزیر ژاپن خیلی ابراز خوشحالی نمی کنیم . ما در کشور خود مشکلی نداریم و کار خودمان را انجام می دهیم.
وی تصریح کرد: در عین حال ما از هیچ مذاکره ای ابا نداریم. ما با پنج به اضافه یک مذاکره کردیم. نه یک سال، نه دو سال بلکه سال های مختلف و با دولت های گوناگون مذاکره کردیم.
وی نتیجه گیری کرد: پس این به آن معناست که ما مذاکره را قبول داریم. 
نوروزی درباره اینکه آیا مذاکره باعث می شود ایران موشک بالستیک تولید نکند اظهار کرد: خیر ، ما براساس عزت، حکمت و مصلحت کشور خودمان عمل می کنیم. 
وی در ادامه گفت: اول امریکا باید به برجام بازگردد بعد هم ما به آنچه در مر برجام بوده عمل کرده و عمل می کنیم. 
این نماینده مجلس خاطرنشان کرد : موشک که در برجام نبوده که ما عمل کنیم. به هر حال ما کشوری هستیم دارای قدرت و استقلال و از هیچ قدرتی در جهان دستور نمی گیریم ولی به تمامی قوانین بین المللی معتقدیم.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: