پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۵۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
حاجی بابایی :
25 خرداد نمایندگان دستگاه های نظارتی و دولتی برای توافق در اجرای قانون افزایش حقوق تشکیل جلسه می دهند.

به گزارش گیتی آنلاین، حمیدرضا حاجی بابایی گفت: برای توافق در اجرای قانون افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت و حل و فصل مشکل پیش امده و ایجاد وحدت رویه در دستگاه های اجرایی، نمایندگان دستگاه های دولتی و نظارتی شنبه ۲۵ خرداد ماه تشکیل جلسه می دهند.

وی افزود : این جلسه که با مدیریت نماینده هیات رئیسه مجلس تشکیل می شود، به اتفاق نماینده سازمان برنامه و بودجه کشور، نماینده دولت و سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات و نماینده مرکز پژوهش های مجلس حاضر خواهیم شد.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: برای ایفای نقش نظارتی در مجلس با گذشت قریب سه ماه از سال ۹۸،از تمامی فرصتها و ظرفیتها برای اجرای دقیق قانون مصوب مجلس در افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان با توجه به فلسفه زیربنایی این قانون که افزایش حقوق های پایین در کنار افزایش منطقی حقوق های بالا استفاده کرده ایم.

وی بیان داشت: منطقی است که برای ایجاد عدالت در جامعه افزایش یکسان در حقوق کارکنان و بازنشستگان صورت نگیرد و براساس یک سیر منطقی فاصله حداکثر حقوق وحداقل حقوق کمتر شود.

حاجی بابایی تصریح کرد: در جلسات گذشته نمایندگان دولت و دستگاه های نظارتی به این جمع بندی رسیدند که تخلف دولت در انحراف از اجرای دقیق قانون روشن است، اما باید برای اصلاحیه با هماهنگی سازمان امور استخدامی برای اجرای دقیق قانون افزایش حقوق ها پیگیری لازم صورت گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد در جلسه روز شنبه با وحدت نظر و توافق برای ارائه اصلاحیه مذکور؛ احکام کارکنان و بازنشستگان دولت براساس قانون مجلس بازنگری شود.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: