پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۶۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
از سوی سازمان زیباساز ی شهر تهران
ورکشاپ مجازی (کارگاه آنلاین) بیلبوردهای شهری از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برای دو برنامه‌ی مناسبتی «حقوق بشر آمریکایی» و «دهه‌ی کرامت»برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این کارگاه که به مدیریت مهرداد احمدی شیخانی برگزار می شود از طراحان گرافیک علاقه‌مند به شرکت در این فراخوان دعوت می کند نمونه آثار از تجربیات حرفه‌ای خود را از طریق واتس‌آپ به شماره 09122013962ارسال کنند، تا پس از بررسی، 15 نفر از برگزیدگان، به مدت 4 روز از 27 تا 30 خرداد در این ‌کارگاه مجازی و آنلاین حاضر شوند. 
گفتنی است، شرکت کنندگان در این کارگاه موظفند که پیش‌طرح‌های خود را در دو موضوع عنوان شده، طی این 4 روز به مدیر کارگاه ارائه داده و در پایان 4 روز، با صلاح‌دید مدیر کارگاه، اجراهای پایانی خود را برای او ارسال کنند. براساس آنچه در این فراخوان منتشر شده، کارهای ارائه شده نباید از آثار دیگر طراحان کپی‌برداری شده باشد و چنانچه چنین تخلفی آشکار شود، فرد خاطی، در هر مرحله‌ای که باشد، حذف شده و دیگر امکان همکاری با سازمان را نخواهد داشت و سازمان این اجازه را دارد که بر حسب ضرورت، تغییرات لازم را در آثار پذیرفته شده اعمال کند.
گفتنی است، شرکت کنندگان می‌توانند در یک یا هر دو موضوع اثرارائه کنند و هر طراح پس از بررسی و انتخاب آثار از سوی کمیته گرافیک و مدیریت تبلیغات فرهنگی 2 روز فرصت دارد که تصحیحات اعلام شده را در کار خود اعمال کرده و اجرای نهایی را به‌صورت لایه باز به مدیر کارگاه تحویل دهد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت متن کامل فراخوان به نشانی اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: