پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۷۰۴
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۶
در همکاری با دانشگاه هنر
موسسه فرهنگی هنری صبا میزبان نخستین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال می شود.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- این جشنواره که با نشستهایتخصصی و پژوهشی از روز شنبه 25 خردادماه در فرهنگستان هنر پذیرای اهالی هنر و فرهنگ شده است، از عصر روز دوشنبه 27 خرداد در نگارخانه آیینه با نمایشگاهی از آثار برگزیده هنر دیجیتال شامل 28 اثر و با ارائه گونه ها و گرایشهای متنوع آن، دورنمایی از این هنر جهانی را به نمایش خواهد گذاشت.
آثار چاپی، نمایش پروژکشن، اجرا در فضا، فضاهای مجازی، نقاشی دیجیتال، دیجیتال در انیمیشن، تئاتر و سینما و... از جمله این گرایشها و شاخه های هنری هستند که در این نمایشگاه حضور دارند. 
همچنین در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 29 و 30 خرداد نیز برنامه vidiomaping# در رواق هنر ایران و در مجاورت مجموعه صبا و فرهنگستان هنر برای حاضران و بازدیدکنندگان اجرا خواهد شد.
اولین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال به همت دانشگاه هنر و با همکاری وزارت علوم و آموزش عالی، موسسه فرهنگی، هنری، پژوهشی صبا و فرهنگستان هنر برگزار می شود و تا روز پنجشنبه 30 خرداد نیز میزبان عموم علاقمندان مواجهه با فضاها، تجربه ها و نگاههای نوین هنر معاصر ایران در مسیر جهانی شدن آن خواهد بود.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: