پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۷۱۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
حاجی دلیگانی:
سازمان امنیت ملی و وزارت خارجه عوامل تروریستی دریای عمان را بیابند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر میمه و برخوار درباره انفجار نفتکش ها در دریای عمان همزمان با حضور شینزو آبه نخست وزیر ژاپن به نغمه علی بیک زاده خبرنگار پارلمانی گیتی آنلاین گفت: من فکر میکنم این یک توطئه ای است علیه کشور یا به عبارتی مکمل تحریم هاست؛ یعنی از یک طرف با رصدی که انجام می دهند بنادارند مردم ما را در تنگنا قراردهند و از طرفی با این موضوعاتی که به وجود می آورند. یعنی بنا دارند که در خلیج فارس و دریای عمان دست به اقداماتی بزنند که بهانه دست دهد از طریق شورای امنیت سازمان ملل و یا از طریق این که بهانه ایجاد شود برای امریکایی ها و یا نیروهای فرامنطقه ای و بین المللی را با این بهانه ها در این دو منطقه حساس بخواهند ورود پیدا کنند و یک دخالت اینچنینی در منطقه به وجود آید .
وی نتیجه گیری کرد: لذا ما این کار را مربوط به کشورهای مربوط به اذناب امریکا می دانیم که این اتفاقات را به وجود بیاورند. هیچوقت منافع ما اقتضا نمیکرده که در زمانی که یک نخست وزیر کشوری که قدرت اقتصادی سوم دنیاست به کشور ما آمده و دارد مذاکره انجام می دهد یک چنین اتفاقی توسط ما انجام شود. 
وی تاکید کرد: ما در این موضوع منفعتی نداریم بلکه این اتفاق کاملا به ضرر ما خواهد بود بنابراین از شورای امنیت ملی و وزارت خارجه انتظارمان این است که بررسی کنند و آن کشور یا آن گروه های تروریستی که این حادثه را رقم زدند بیابند.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: