پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۷۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
رونمایی از تعداد شش قبضه تفنگ و تپانچه بادی و افتتاح دو خط دیجیتال ثبت نمره آریوسورن با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان


به گزارش گیتی آنلاین؛ آیین افتتاحیه در تاریخ 98/3/26 با حضور سید علی کریمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان ، حشمت الله بهمنی فرماندار شهرستان نورآباد ، فاطمه زهرا توکلی مدیر کل بهزیستی استان ، آصفی مدیر کل تعاونی روستایی ، مسئولین هیات تیراندازی استان و جمعی از بانوان تیرانداز برگزار شد .

بر پایه این گزارش ، حمید خدادادی رئیس هیئت تیراندازی لرستان به تشریح اقدامات به عمل آمده پرداخت و اظهار داشت برای تجهیز سالنهای بادی شهرهای استان نیاز به حدود پنجاه قبضه سلاح می باشد که تاکنون 12 قبضه خریداری گردیده و درنوع خود یک رکورد محسوب می شود

 سرکار خانم اشکش یکی از اقدامات بی سابقه  اخیر هیات را اعزام  پانزده تیرانداز آقا و خانم خرم آبادی به مسابقات آزاد کشوری برشمرد که تاکنون در تاریخ تیراندازی لرستان بی سابقه بوده .

 در این جلسه تعداد شش قبضه سلاح شامل سه قبضه تفنگ فینورک بائو IR114 و سه قبضه تپانچه فینورک بائو IR110 ساخت کشور آلمان رونمایی گردید  .

سپس مراسم معارفه دوتن از مدیران کل ، خانم توکلی وآقای آصفی به عنوان هیات رئیسه هیات تیراندازی شهرستان خرم آباد اجرا گردید . 

پس از آن با حضور دو تیرانداز در میدان ، دو خط دیجیتال آریو سورن برای اولین باردر شهرستان خرم آباد و استان لرستان  افتتاح شد .

 فاطمه زهرا توکلی طی سخنانی  پس از دومین حضور خود در خانه تیراندازی از تغییرات ایجاد شده در این هشت ماه  ابراز خرسندی نمود و همچنین به توجه بیشتر به ورزش معلولین به ویژه در بخش تیراندازی و همکاری با هیات اشاره کرد.

خبر : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: