پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۷۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
رئیس فراکسیون فرهنگیان؛
رئیس فراکسیون فرهنگیان طی نامه ای از رئیس جمهور خواست احکام صادر شده برای دانشجو معلمان برقرار شود.به گزارش گیتی آنلاین، حمیدرضا حاجی بابایی؛ با اعلام خبر مکاتبه خود با دکتر روحانی برای احقاق حقوق دانشجو معلمان دانشگاههای فرهنگیان گفت: دانشجو معلمان نیز مشمول قانون افزایش حقوق سال ۹۸ می شوند.

وی افزود : حداقل حقوق در قانون بودجه ۹۸ حدود ۱.۵ میلیون تومان است که باید برای دانشجو معلمان با توجه به استخدام رسمی،آزمایشی آنها اعمال گردد.

رئیس فراکسیون فرهنگیان تاکید کرد: گرچه با پیگیری وهماهنگی نهادهای نظارتی و نمایندگان دولت به ویژه سازمان امور اداری واستخدامی کشور به توافق برای صدور احکام دانشجو معلمان رسیده ایم ،اما تاکنون اقدامی در جهت برقراری این قانون برای دانشجو معلمان دانشگاههای فرهنگیان صورت نگرفته است.


وی بیان داشت : با عنایت اهمیت موضوع مبنی بر به نقش دانشجو معلمان به عنوان معماران آینده تعلیم وتربیت  کشور ،ضرورت ایجاب می کند که این قانون هرچی سریع تر اجرایی شود که نامه ای به رئیس محترم جمهور نوشته و تاکید بر دستور سریع و اجرای دقیق قانون کرده ایم.

متن نامه

 « جناب آقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی  ایران
باسلام و تحیت؛
بر اساس قوانین موجود در کشور به ویژه قانون متعهدین خدمت تربیت معلم دانشجویان دانشگاه فرهنگیان دارای احکام رسمی- آزمایشی می‌باشند و از طرفی بر اساس مصوبه دولت حداقل حقوق در سال  ۱۳۹۸ به میزان ۱۵.۶۳۰.۰۰۰ ریال می‌باشد که قطعا شامل حال آن‌ها می‌گردد، علیهذا مستدعی است با توجه به نظر مثبت سازمان امور اداری و استخدامی و همچنین سازمان برنامه و بودجه کشور دستور فرمایید اقدام متقضی وفق مقررات مبذول گردد.
قبلا از عنایتی که می‌فرمایید کمال تشکر و امتنان را دارد.
با تشکر- حمید رضا حاجی بابایی
رئیس فراکسیون فرهنگیان»نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: