پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
استاندار تهران خبر داد:
استاندار تهران از تعویق یکساله و تقسیط ۶۰ ماهه بدهی کارگاه های استان تهران که قدرت احیا دارند خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین، انوشیروان محسنی بندپی صبح چهارشنبه در پنجاه و هشتمین شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی استان تهران طی سخنانی اظهار داشت: استان تهران در بسیاری از موارد می‌تواند الگوی کشوری باشد و می‌توان با مقررات زدایی قوانین دست و پا گیر زمینه‌های تحقق شعار رونق تولید را فراهم کرد.

محسنی بند پی با بیان اینکه در اعطای برخی مجوزها بعضاً سیکل زمانی طولانی و زمانبر دریافت استعلام‌ها و مجوزهای سرمایه گذار را دلسرد می‌کند گفت: در این راستا تمام تلاش‌های ما در این است که که حتی المقدور سیکا اداری زمان بر حذف شده و زمان برای ارائه مجوز به سرمایه گذاران کوتاه شود و به همه دستگاه‌ها و مسؤلین مرتبط نیز این برنامه تاکید شده است.

استاندار تهران افزود: به زودی کارگروهی متشکل از دستگاه‌های ذیربط در اعطای مجوز تشکیل و مقررات غیرضروری در این خصوص را شناسایی و این روند تسریع می‌شود.

وی در ادامه بیان داشت: در راستای حمایت از اشتغال موجود سازمان امور مالیاتی به ستاد تسهیل استان تهران اختیار داده که بدهی آن دسته از کارگاه‌هایی که می‌توانند خود را احیا کنند تا ۶۰ ماه تقسیط و تا یک سال معوق شود.

استاندار تهران در خصوص قانون شعاع ۱۲۰ کیلومتر اداره کل محیط زیست استان تهران نیز اظهار داشت: در این باره مکاتباتی را با محیط زیست کشور انجام داده و در این زمینه به زودی نشستی با حضور وزیر صمت، رئیس سازمان محیط زیست کشور و استاندار تهران برگزار خواهد شد.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: