پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین گفت: ضوابط مناسب سازی تردد معلولان در اماکن عمومی و مذهبی با توجه به وضعیت موجود باید مورد رعایت قرار گیرد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، علی فرخزاد در نشست ستاد ساماندهی مناسب سازی فضاهای شهری و اماکن عمومی برای استفاده معلولان و سالمندان ضمن تاکید بر لزوم رعایت ضوابط مناسب سازی در این گونه اماکن، افزود: اداره کل اوقاف، ستاد مساجد و سایر دستگاه های ذیربط نسبت به عملیات مناسب سازی مساجد، حسینیه ها و دیگر اماکن مذهبی اقدام کند.

وی تصریح کرد: چنین نشست هایی باید در سطح فرمانداری های استان نیز تشکیل شود و در این جلسه نیز یک نماینده از فرمانداری حضور یافته و گزارش کاملی از اقدامات مناسب سازی صورت گرفته در شهرستان های خود را ارائه دهد.

به گفته وی ارزیابی مالی عملیات اجرایی مناسب سازی برای رفع نواقص دستگاه ها در اسرع وقت به سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دفتر فنی استانداری ارائه شود.

فرخزاد، تعریف ضوابط تشویقی را یکی از راه های رعایت الزامات مناسب سازی دانست و تاکید کرد: اعمال ضرایب و ضوابط تشویقی از جمله عوارض نوسازی و پسماند می تواند عوامل ترغیب در رعایت الزامات مناسب سازی را فراهم نماید و شهرداری این موارد را در بودجه هر ساله خود پیش بینی و به شوراها اعلام کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: