پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
سردار رحیمی:
رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از ۳۰۰ قهوه خانه، رستوران، کافی شاپ پلمب شد و ۴۱ قهوه خانه و ۸ باشگاه که تخلفات محرز داشتند پلمب شد.
به گزارش گیتی آنلاین، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در طرح دستگیری اراذل و اوباش پایتخت که در محل پلیس امنیت عمومی برگزار شد، اظهار کرد: تعداد ۱۴۲ پرونده در خصوص شرارت، درگیری، قدرت‌نمایی، درگیری مسلحانه، باجگیری و… در ۴۸ ساعت اخیر به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: از تعداد ۲۵۰ پرونده، تعداد ۸۲ پرونده در خصوص مزاحمین نوامیس و محلات و ۲۶ پرونده در خصوص تهیه و توزیع موادمخدر و مشروبات الکی بوده است.

سردار رحیمی گفت: ۳۶۶ اراذل و اوباش سطح دار و عامل تخریب دستگیر شدند که از این تعداد ۱۰۷ نفر اراذل و اوباش سطح دار هستند.
وی گفت: در مجموع ۲۹۱ محله پاکسازی شده که از این تعداد ۱۷۱ قوه خانه، ۲۰ باشگاه بدنسازی، ۶۶ پارک آلوده و ۳۴ محله و خیابان پاکسازی شده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از ۳۰۰ قهوه خانه، رستوران، کافی شاپ پلمب شد و ۴۱ قهوه خانه و ۸ باشگاه که تخلفات محرز داشتند پلمب شد.

در حال تکمیل...

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: