پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۸۰۳
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی کشور گفت:
رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی کشور از حمایت هزار و ۴۳۰ میلیاردی از طرح‌های بخش خصوصی خبر داد و گفت: محدودیتی برای پشتیبانی ارزی و ریالی از طرح های بخش خصوصی نیست.
به گزارش گیتی آنلاین، مرتضی شهیدی زاده صبح پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه باید با سپرده گذاری در بانکها بخش خصوصی را تقویت کنیم اظهار داشت: در بخش ارزی حدود ۴۰ میلیارد دلار از بخش های مختلف در کشور پشتیبانی کرده ایم.

وی با عنوان اینکه عمده اعتبارات در بخش نفت، صنعت، معدن و سیمان و غیره صرف شده است گفت: برای هشت طرح صنعتی نیز ۶۴ میلیون دلار اعتبار درنظر گرفته شده است.

وی با اظهار اینکه محدودیتی برای پشتیبانی ارزی و ریالی از طرح های تولید بخش خصوصی نداریم گفت: هزار و ۴۳۰ میلیارد تومان از طرح های بخش خصوصی حمایت شده است.

شهیدی زاده عنوان کرد: صندوق توسعه ملی سعی کرده در بخش زیرساخت ها از بخش خصوصی حمایت های لازم داشته باشد و پشتیبانی لازم را به عمل آورده است.

رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی کشور با بیان اینکه جهت حمایت های صندوق توسعه ملی از طرح های تولیدی و ملی است عنوان کرد: پنج درصد منابع در بخش کشاورزی، ۳۲ درصد در بخش صنعت صرف شده است.

وی با تاکید بر ارتقای ظرفیت بخش خصوصی ادامه داد: اقتصاد مملکت به بخش خصوصی وابستگی دارد، بنابراین صندوق توسعه ملی آمادگی کامل برای حمایت از بخش خصوصی، تعاونی و شرکت های عمومی غیردولتی دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: