پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۸۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
مدیرعامل مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:
مدیرعامل مدیریت پسماند شهرداری سمنان با بیان اینکه شهرک بازیافت سمنان به باسکول ۶۰ تنی اتوماتیک مجهز می‌شود، گفت: برای این شهرک همچنین دو دستگاه سمی تیلر تهیه شده است.
به گزارش گیتی آنلاین، حمید رضا پیوندی صبح پنج شنبه در نشست مدیریت پسماند شهرداری سمنان به میزبانی سالن جلسات این ارگان، درباره پروژه‌های برجسته سازمان مدیریت پسماند در شش ماه اول سال ۹۸، توضیح داد: خریداری و راه اندازی دومین دستگاه سمی تلیر برای توسعه ناوگان موتوری و فعالیت در ایستگاه انتقال موقت پیماند های شهری سمنان یکی از اقدامات سازمان مدیریت پسماند است.

وی افزود: نصب باسکول ۶۰ تنی اتوماتیک در شهرک بازیافت سمنان از دیگر اقداماتی است که می‌تواند گامی بلند در راستای تجهیز شهرک بازیافت محسوب شود که به حمد الله اعتبارات این موضوع دیده شده است.

راه‌اندازی نرم‌افزار بازیافت

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان همچنین گفت: آغاز عملیات احداث واحدموتوری در ایستگاه انتقال موقت بازیافت شهری سمنان از دیگر اقدامات این سازمان در سال ۹۸ خواهد بود که به ارتقای سیستم بازیافت موجود کمک می‌کند.

پیوندی بیان کرد: از دیگر اقدامات برجسته برای ارائه خدمات ارزنده به شهروندان سمنانی، اشاعه فرهنگ تفکیک پسماند خشک و تر و حرکت به سمت شهر هوشمند و طراحی نرم افزار و سامانه سیوا برای جمع آوری پسماند خشک از مبدا با مشارکت سازمان معاونت فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان است که در روزهای آتی راه‌اندازی خواهد شد.

وی در دیگر بخش سخنان خود ابراز کرد: در هفته جاری تفریغ بودجه سال ۹۷ وارائه شرح فعالیت‌های یک ساله سازمان، تفریغ بودجه سال ۹۷ پس از نقد و بررسی‌های لازم از سوی شورای سازمان پسماند شهری شهرداری سمنان به تصویب رسیده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: