پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۸۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با اقدامات انجام شده، شاخص های بخش کشاورزی استان در زمینه های مختلف ارتقا یافته است.
به گزارش گیتی آنلاین، فاطمه خمسه صبح پنجشنبه در دیدار با عباس برزگر جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین (عج) و معاونین فرماندهی سپاه، که به مناسبت بزرگداشت هفته جهاد کشاورزی دراین سازمان برگزار شد، اظهار کرد: جهاد کشاورزی متولی تولید و پایداری آن در بخش کشاورزی است بنابراین تمام تخصص و تلاش خود را برای این مهم بکار می گیرد.

وی در ادامه به تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام راحل (ره) اشاره کرد و گفت: جهاد سازندگی نهادی انقلابی که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تاسیس شد ومخلصانه رسالت خود را در توسعه و آبادانی کشور و مناطق محروم انجام داد.

خمسه تاکید کرد: باییستی تفکر، مدیریت و فرهنگ جهادی در جامعه ترویج یابد تا شاهد پیشرفت بیشتر کشور باشیم.

به گفته وی سپاه در طول ۴۰ سال گذشته همیشه در کنار جهادکشاورزی بوده و این همراهی و همدلی بین جهادکشاورزی و سپاه نقش بسزایی در پیشبرد اهداف بخش کشاورزی و دستاوردهای انقلاب داشته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی به اقدامات و برنامه های سازمان جهاد کشاورزی در راستای توسعه بخش کشاورزی استان اشاره کرد و گفت: امروز جهاد کشاورزی با توجه به شرایط و ماموریت های اداری توانسته حرکت های خوبی را در جهت پایداری تولید بخش کشاورزی بردارد.

خمسه اضافه کرد: سعی و تلاش مجموعه جهاد کشاورزی بر این است که؛ با توجه به شرایط بسیار سخت کشور در تامین محصولات کشاورزی؛ مشکلی برای مردم ایجاد نشود.

وی یاد آور شد: سال بسیار سختی را آغاز کرده ایم و امیدواری با همکاری، تعامل و هماهنگی کلیه دستگاههای اجرایی و نیروهای انقلابی؛ اقدامات خوبی را در بخش کشاورزی استان انجام دهیم.

خمسه یادآور شد: با تدبیر و مدیریت مناسب انجام شده؛ به حمداله مشکلی در بخش کشاورزی استان وجود ندارد که این موفقیت ها را مرهون تلاش مجموعه و فعالین عرصه کشاورزی هستیم.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین (عج) نیز در این دیدار ضمن تبریک سالروز تشکیل جهاد سازندگی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۱۶ نهاد به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شدکه جهادسازندگی یکی از نهاده مقدس و انقلابی بود.

سرهنگ عباس برزگر به نقش پررنگ و مهم جهاد سازندگی در ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس؛ نامگذاری سنگر ساز بی سنگر عنوانی بی بدیل بود که به جهاد گران جهاد سازندگی داده شد و این نشان از حضور جهادی این عزیزان در دفاع مقدس و سایر عرصه ها بوده است.

وی خاطر نشان کرد: امروز جهاد کشاورزی رسالت مهمی در تامین امنیت غذایی جامعه دارد و دشمنان درصدد هستند که به هر طریقی اقتصاد کشور را نشانه بگیرند و اینجا نقش کلیدی جهاد کشاورزی بیش از پیش پررنگ تر می شود.

جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین (عج) در پایان از خدمات و تلاشهای مجموعه جهاد کشاورزی استان قزوین برای تامین و امنیت غذایی شهروندان قدردانی کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: