پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۸۴۶
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۸
قالیباف:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران اسلامی با روحیه جهادی، وحدت و خوداتکایی از جنگ اقتصادی دشمنان عبور می کند.
به گزارش گیتی آنلاین، «محمد باقر قالیباف» شامگاه جمعه در همایش گرامیداشت سالروز شهادت شهید مصطفی چمران در سالن ورزشی کوثر ساوه، افزود: ملت انقلابی و آگاه ایران برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب آماده است.

وی یادآور شد: شهید چمران و هم رزمانش با تفکر ایثار و شهادت در دوران دفاع مقدس ماندگار شدند و عزت آفرینی کردند و برای تحقق اهداف گام دوم انقلاب نیز نیاز به توسعه روحیات و مجاهدت شخصیت‌های انقلابی از جمله شهید چمران است.

شهردار اسبق تهران اظهار داشت: شهید چمران با خلوص نیت و اعتقاد قلبی پای در راه مقاومت اسلامی گذاشت و به درجه رفیع شهادت رسید و توانست منشأ خدمات فراوان برای میهن، اسلام و الگویی ماندگار باشد.

قالیباف خاطرنشان کرد: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی و غلبه بر تحریم‌های ظالمانه دشمنان، اتکا بر توان داخلی و میدان داری متعهدانه نسل جوان و غیرتمند است.

وی بیان کرد: توان دفاعی کشور مقتدرانه و افتخار آمیز است و دستاوردهای این حوزه نظیر سایر بخش‌ها حاصل اعتماد به نیروهای جوان و توان داخلی است که می‌تواند به عنوان الگویی در حوزه مدیریت و اقتصاد کشور باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور ایران هرگز در پی جنگ طلبی نیست اما هوشیارانه در برابر هر توطئه می‌ایستد و در جبهه اقتصادی نیز باید در سایه برنامه ریزی و حفظ اتحاد با تکیه به توان داخل دسیسه‌های دشمن را نقش بر آب کرد.

قالیباف اظهار داشت: افراد محتکر، دلالان و قاچاقچیان در عرصه اقتصاد کشور اختلال گر و خائن هستند که باید دستشان از اقتصاد کوتاه شود و با مدیریت جهادی بتوان راهبردهای برنامه پنج ساله کشور را با جدیت و بهره گیری حداکثری توان داخل تضمین کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی در اساس متعلق به مستضعفیا و محرومان است و هر مسئولی در هر جایگاه باید خادم مردم به ویژه این اقشار باشد.

در آئین گرامیداشت سالروز شهادت دکتر چمران، رئیس اسبق شورای شهر تهران و برادر این شهید هم سخنرانی کرد.

شهرستان ساوه ۵۸۰ شهید، یک هزار و ۶۱۰ جانباز و ۸۸ آزاده تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

شهید والامقام مصطفی چمران ساوه‌ای سال ۱۳۱١ در تهران متولد شد و در ۳۱ خرداد سال ۱۳۶۰ در منطقه دهلاویه به درجه رفیع شهادت رسید.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: