پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۸۷۱
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
همزمان با ورود میوه‌های جدید به میادین میوه و تره بار، قیمت ۱۵ قلم میوه در میادین کاهش یافت.
به گزارش گیتی آنلاین، همزمان با ورود میوه‌های جدید به میادین میوه و تره بار، قیمت ۱۵ قلم میوه در میادین کاهش یافت و متوسط اختلاف قیمت میوه در میادین با میانگین سطح شهر به ۴۰ درصد رسید.

براساس این گزارش، هر کیلوگرم آلو ۶۹۰۰ تومان، آلبالو ۱۲ هزار تومان، زردآلو ۱۲۵۰۰ تومان، انگور یاقوتی ۶۹۰۰ تومان، شلیل و شبرنگ ۸۴۰۰ تومان، گیلاس قرمز و سیاه ۱۳۵۰۰ تومان، گیلاس صورتی و عسلی ۸۹۰۰ تومان و سیب گلاب ۱۱ هزار تومان در میادین میوه و تره بار عرضه می‌شود.

از جمله میوه‌هایی که قیمت آن‌ها در نرخنامه جدید نسبت به نرخنامه قبلی کاهش یافته است، می‌توان به انواع پرتقال که با ۴۰۰ تومان کاهش هر کیلوگرم ۵۵۰۰ تومان و انواع سیب که با ۳۰۰ تومان کاهش هر کیلوگرم ۶۹۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار نرخگذاری شده است، اشاره کرد.

گفتنی است، گوجه سبز دور شهری با ۱۳۰۰ تومان کاهش هر کیلوگرم ۱۰۲۰۰ تومان، موز با ۶۰۰ تومان کاهش هر کیلوگرم ۱۰۹۰۰ تومان، هلو با ۵۰۰ تومان کاهش هر کیلوگرم ۷۹۰۰ تومان و هندوانه با ۳۰۰ تومان کاهش هر کیلوگرم ۲ هزار تومان از جمله میوه‌های دیگری هستند که از قیمت آن‌ها در میادین میوه و تره بار کاسته شده است.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: