پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۹۲۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم اکنون گزارش حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات را در جلسه علنی امروز مجلس بررسی کنند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، جلسه علنی امروز -یکشنبه- مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس و با حضور ۱۹۴ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نمایندگان در جلسه امروز مجلس به ادامه رسیدگی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات درمورد حادثه واژگونی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، بررسی گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد طرح یک فوریتی حمایت از مرمت و احیای بافت‌های تاریخی و فرهنگی و بررسی گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد می‌پردازند.

وی ادامه داد: نمایندگان همچنین قرار است گزارش کمیسیون حقوقی و قضائی در مورد طرح یک فوریتی الحاق موادی به قانون اجرای اصل ۴۹ قانون اساسی، گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه‌گذاری‌های مردمی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت مجارستان را بررسی کنند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: