پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۹۷۶
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
خجسته :
اگر امریکا دست از پا خطا کند اسرائیلی وجود نخواهد داشت.

امیرخجسته نماینده همدان و فامنین در گفتگو با نغمه علی بیک زاده گفت: این تذکری است که داریم به امریکا می دهیم؛ مقاومت در منطقه اسرائیل را نابود خواهد کرد. 
این عضو کمیسیون اصل 90 تاکیدکرد: هر کسی به خاک ما کوچکترین تعرضی کند درس عبرت به او می دهیم و سرنگونی پهپاد امریکایی درس عبرتی برای این کشور است .  
وی افزود: ترامپ قاطی کرده و کنترل فکری اش را از دست داده، ضد و نقیض صحبت می کند. این چند روزه حرف های متناقضی زده است. 
خجسته تصریح کرد: جمهوری اسلامی پهپاد امریکایی را هدفمند زده است و هر کسی که بخواهد پایش را از گلیمش درازتر کند و به جمهوری اسلامی کج نگاه کند با موشک چشمش را درخواهیم آورد. این عملیات نشان داد که جمهوری اسلامی از پیشرفته ترین موشک ها و سلاح های دنیا برخوردار است. فقط دو تا پهپاد در دنیا وجود دارد و هیچوقت فکرنمی کردند پهپادی که برای جاسوسی آمده باشد جمهوری اسلامی آن را بزند. اصلا معادلات امریکا به هم خورده است. این درسی بود که اگر دست از پا خطا کنند اسرائیلی وجود نخواهد داشت. مقاومت در منطقه اسرائیل را نابود خواهند کرد. این تذکری است که به امریکا داریم می دهیم. امریکا مراقب باش به جمهوری اسلامی قصد و نیت تعرض نداشته باش. نه اینجور نیست که اشتباهی پیش آمده است. اشتباه نبوده و جمهوری اسلامی هدفمند این کار را کرده است. سبزپوشان ما و نیروهای مسلح ما به شدت دارند رصد می کنند و کوچکترین حرکت امریکا را در آن نقطه خاموش و نابود خواهند کرد. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: