پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۵۹۷۸
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
حسن نوروزی:
عملکرد امریکا بازی با آتش است و جمهوری اسلامی تعارف ندارد.

حسن نوروزی نماینده رباط کریم و بهارستان در گفتگو با نغمه علی بیک زاده خبرنگار گیتی آنلاین گفت: هدف امریکا آزمودن قوای مسلح ایران است و این که آیا مردم ایران از تحرکات امریکا در خلیج فارس ترسیده است یا نه؟
وی افزود: این بازی با آتش است و جمهوری اسلامی تعارف ندارد. 
این نماینده مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که چرا امریکا از ما نمی ترسد، تاکید کرد: می ترسد. این که اعلام می کند ورود ما به خلیج فارس از اول اشتباه بود به همین دلیل است. در واقع آنها متوجه شدند که اشتباه کردند و به هر حال ما کشوری هستیم که در داخل کشور خودمان داریم زندگی می کنیم. ملتی مستقل هستیم و اگر هر نیروی نظامی بخواهد ما را تهدید کند ما پاسخ آنها را به شدت خواهیم داد و ما ترسی نداریم. 
نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مورد این که مبارزات ایران در سوریه و در عراق درس عبرتی باید باشد گفت: به هر حال این ها باید بدانند که امروز انقلاب اسلامی ایران، انقلابی است که در دل ملت های فلسطین، سوریه ، عراق مردم غرب آسیا، خاورمیانه جای دارد جایگاه ویژه دارد و حتی در کشورهای آفریقایی، کشورهای امریکای جنوبی. 
وی تاکیدکرد: ما کشور قوی ای هستیم باید توجه کنند که اگر بخواهند با ما برخورد کنند طبیعتا نظام اسلامی با آنها برخورد خواهد کرد.  
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: