پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۵۹۸۲
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
از ابتدای امسال؛
سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۸ حلقه چاه‌های نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور حفر و تکمیل شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران محمد آل خمیس با بیان اینکه از این تعداد چاه ۱۳ حلقه توسعه‌ای - توصیفی و ۱۵ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است، اظهارداشت: ۱۹ حلقه از شمار این چاه‌ها در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، ۲ حلقه در حوزه فعالیت شرکت نفت مناطق مرکزی، ۲ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، ۲ حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت و سه حلقه در قالب پروژه‌ای حفاری که پس از تکمیل در اختیار شرکت‌های متقاضی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴ دستگاه حفاری در حال جابجایی در مناطق عملیاتی است، ادامه داد: از ابتدای فروردین تا پایان خردادماه در مجموع افزون بر ۳۶ هزار و ۹۶۰ متر حفاری چاه‌ها به ثبت رسید.

سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری تصریح کرد: در سه ماه نخست سال جاری مقدمات آغاز عملیات چند پروژه جدید حفاری که از سوی شرکت‌های ملی مناطق نفت خیز جنوب، نفت مناطق مرکزی و مهندسی و توسعه نفت و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از طریق مناقصه به این شرکت واگذار شده است صورت گرفت و این پروژه‌ها در مراحل آغاز کارهای اجرایی قرار دارند.

وی افزود: همچنین در راستای ایجاد ساختار منسجم عملیاتی و افزایش کارآیی و پشتیبانی مطلوب‌تر، مدیریت عملیات حفاری خشکی – ۴ که ۱۶ دستگاه حفاری خشکی سنگین و یک دستگاه حفاری فوق سنگین در اختیار داشت حذف و دکل‌های تحت سرپرستی آن در مدیریت‌های عملیات حفاری یک تا سه ادغام شدند.

بر اساس این گزارش، ناوگان حفاری شرکت ملی حفاری ایران در زمان حاضر دارای ۷۲ دستگاه حفاری ملکی شامل ۶۹ دکل خشکی و سه دکل دریایی است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: