پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
سازمان سینمایی و امور سمعی بصری خبر داد
وضعیت سالن های سینما در کشور تا پایان سال 97 بررسی و منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، محمود اربابی معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی در مقدمه این گزارش آورده است: 

"یکی از نیازهای مهم سینمای ایران، ارائه آمارهای دقیق و به روز و استفاده از این آمار در ایجاد تغییرات و سیاست گذاری ها و متعاقب آن، نتایج بوجود آمده از تغییرات و سیاست گذاری ها در بروز آمار جدید است.

این سیکل بطور مداوم در حال انجام بوده و به طور دائم اثرات خود را بر یکدیگر می گذارند. تسلط بر این تغییرات آماری و تحلیل های متعاقب آن می تواند مهمترین نقطه قوت هر سازمانی باشد. 

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی حسب وظایف محوله، جمع آوری آمار دقیق و متعاقب آن تدوین و تحلیل گزارش های سینمایی را در دستور کار دارد. هدف از این گزارش ها فراهم آوری آورده ای علمی و کارشناسی برای مدیران و سیاستگذاران سینمای ایران و آگاهی بخشی و توسعه دانش سینماگران و فعالان این عرصه است. 

گزارش پیش رو به " وضعیت سالن های سینما در کشور در سال 1397" اختصاص دارد. در سال 1396 و 1395 گزارشاتی با هدف آشنايي با وضعیت مکان های نمایش آثار سینمایی، پراکندگی در سطح کشور، و وضعیت مالکیت آنها، توليد و منتشر شده بود. در این گزارش، به عنوان نسخه روزآمد گزارش قبلی، آخرین تغییرات در ساخت و توسعه مکان های نمایش فیلم در کشور، با همان چارچوب ارائه خواهد شد.

اميدواريم اين گزارش نیز بتواند نظر خوانندگان محترم را جلب نمايد و دريچه اي باشد براي انجام پژوهش هاي مختلف در این زمینه در سينماي ايران."
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: