پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۰۵۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
۲۸ اثر برگزیده از هنرجویان عکاسی «محمد نوروزی» در دانشگاه علامه طباطبایی
نخستین‌ نمایشگاه « گروه عکاسان ۲/۸ » با اعلام تشکیل این گروه و ارائه چند اثر دیده نشده از «محمد نوروزی» عکاس باسابقه ایرانی در «صبا» همراه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- وابسته به فرهنگستان هنر- نمایشگاه گروهی عکس «چهار نسل- چهار نگاه» که طی سه روز از چهارشنبه ۵ تیر تا پایان روز جمعه ۷ تیر در این مجموعه برگزار می شود شامل ۲۸ اثر برگزیده از هنرجویان عکاسی «محمد نوروزی»  در دانشگاه علامه طباطبایی است که با اولین ارائه ۴ عکس این هنرمند از جبهه های جنگ و ۶ اثر مرتبط با مستندنگاری اجتماعی و شهری از دهه ۶۰ در این نمایشگاه، همراه خواهد بود.
مجموعه ارائه شده در طیفی متنوع از مستندنگاری تا مضامین اجتماعی بوده و  یک بازه زمانی وسیع از آغاز دهه ۶۰ تا سالهای اخیر را در برمی گیرد.
در این‌ نمایشگاه از نگاه و‌منظر چهار نسل و طی نزدیک به چهار دهه، روایتی از شهر و اجتماع را از دریچه هنر عکاسی مشاهده خواهیم کرد.
آیین گشایش نمایشگاه«چهار نسل- چهار نگاه»چهارشنبه   5 تیرماه از ساعت 16 تا 19  برگزار خواهد شد. 
همچنین روز پنجشنبه ازساعت۱۰ لغایت ۱۹ و روز جمعه از ساعت۱۶ تا ۲۰ عصر نگارخانه استاد لرزاده موسسه صبا میزبان عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.
علاقمندان هنر عکاسی برای بازدید از این نمایشگاه  می توانندبه نشانی خیابان ولیعصر- نرسیده به چهارراه طالقانی- فرهنگستان هنر-  رواق هنر  نگارخانه استاد لرزاده و خیابان طالقانی خیابان برادران شهید مظفر پلاک 125 موسسه فرهنگی هنری صبا مراجعه نمایند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: