پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۱۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
رئیس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری خرم آباد از احداث پارک فرهنگ ترافیک در خرم آباد خبر داد .


سجاد نعمتی اظهار داشت:  یکی از پروژه هایی که بصورت ویژه در دستور کار قرار دارد احداث پارک فرهنگ ترافیک است دکتر رشیدی شهردار مرکز و اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد بویژه رستم کوشکی با جدیت دنبال احداث و راه اندازی آن هستند .

این مدیر جوان و خوش آتیه شهرداری خرم آباد افزود: طبق نظر کارشناسان، محوطه پارک مهرورزان کریم خان زند واقع در گلدشت شرقی بهترین مکان برای ایجاد پارک فرهنگ ترافیک است که در این راستا جلساتی برگزار و به اتفاق نیروهای سازمان ترافیک و مسئولین ارشد راهور از پارک مهرورزان بازدیدی هایی به عمل آمد و مکان تایید شده و قرار است سازمان عمران و بازآفرینی شهری محوطه ۳ هزار طولی آن را محصور کند تا بتوانیم انشالله کار را آغاز نمائیم .

وی اظهار امیدواری کرد که بعد از احداث پارک فرهنگ ترافیک در مهرورزان گلدشت شرقی که در جنوب شهر واقع است فاز دوم این پارک در قسمت مناسبی از شمال شهر نیز  احداث شود.

 رئیس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری خرم آباد خاطرنشان ساخت: معتقدیم که زیبایی شهر در روحیه مردم تاثیر مثبت و مضاعفی دارد به همین جهت تلاش فراوان شده تا شهر را با گلکاری ، درختچه های تزئینی و چمن کاری و یکسری اِلمان برای زیبایی پارک ها زیباتر از قبل کنیم .

سجاد نعمتی از رونمایی اِلمان هایی در سطح شهر خبر داد : اِلمانی به پاس تقدیر از کارکنان و کارگران فضای سبز در دست ساخت است که به زودی در پارک شهر نصب خواهد شد و اِلمان حروف لاتین خرم آباد را ظرف یکی دو ماه آینده به احتمال قوی در پارک کیو خواهیم داشت .


مریم نظرینویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: