پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۶۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
معاون دانشگاه پیام نور استان هرمزگان خبر داد:
معاون دانشگاه پیام نور استان هرمزگان گفت: علاقمندان به تحصیل در هر یک از شهرستاهای هرمزگان پذیرفته شوند، می توانند به دلخواه خود در نزدیکترین محل زندگی خود محل آزمون را انتخاب و امتحانات خود را در آنجا سپری کنند.

خانم دکتر فاطمه عامری سیاهویی معاون دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با بیان اینکه، این روش در حال حاضر نیز امکان پذیر است، افزود: تحصیل در بزرگترین دانشگاه دولتی به صورت حضوری، نیمه حضوری و ترکیبی است.

 

خانم دکتر عامری سیاهویی از پذیرش و ثبت نام بدون آزمون در تمام گروهها آزمایشی در این واحد دانشگاهی در هرمزگان خبر داد و گفت: متقاضیان از همین امروز می توانند با مراجعه به مراکز و واحدهای سراسر استان یا به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

وی، اظهار داشت: ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور شروع شده و تا دهه ی اول شهریورماه 98 نیز فرصت باقی است ولی علاقمندان به تحصیل قبل از اینکه ظرفیت تکمیل شود اقدام  به ثبت نام نمایند.

 

معاون دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با اشاره به اینکه در دورترین نقطه کشور واحد آموزش عالی داریم، افزود: دانشگاه پیام نور تنها واحد آموزش عالی در جزیره استراتژیک ابوموسی است که دارای خوابگاه رایگان و تردد هوایی و دریایی به این جزیره به صورت رایگان است که علاقمندان به تحصیل  نیز می توانند در این واحد آموزشی بدون آزمون ثبت نام نمایند.

 

 خانم دکتر عامری در ادامه عنوان کرد: علاقمندان به تحصیل همچنین  می توانند همزمان در دو رشته تحصیلی ادامه تحصیل نمایند.

 

وی، اظهار داشت: شهریه دانشگاه پیام نور پایین ترین شهریه ی دانشگاهی بین سایر دانشگاههاست و علیرغم این بازهم تسهیلات بانکی با کارمز کمتر از 2 درصد برای تمام مقطع تحصیلی برای دانشجویان با بانک انصار منعقد کرده ایم که دانشجویان با آسوده خاطر بتوانند ادامه تحصیل دهند.

 

معاون دانشگاه پیام نور استان هرمزگان خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور علاوه بر برگزاری کلاسهای سنتی، دروس الکترونیکی نیز برگزار می کند که دانشجو در منزل می تواند با گوشی همراه یا لپ تاپ خود در کلاس درس مشارکت نماید.

 

دکتر عامری در پایان با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور یک دانشگاه کتاب محور است، اظهار داشت: دانش اموختگان دانشگاه پیام نور در بهترین دانشگاههای کشور در مقاطع تحصیلی بالاتر پذیرفته شده اند و اکثریت مسئولین و متخصصین جامعه فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور هستند و دانشگاه پیام نور توانسته است خدمات شایان و درخور برای افراد جامعه انجام دهد.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: