پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت:
گیتی آنلاین _از ابتدای سال جاری تا کنون 121 نشست با سرمایه گذاران در این مجموعه برگزار شده که به انعقاد 25 قرار داد سرمایه گذاری در حوزه های مختلف منتهی شده است.در حال حاضر 48 واحد تولیدی صنعتی فعال با اشتغالزایی هزار و 150 نفر در این مجموعه فعال هستند.به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین و به نقل از ایسنا منطقه البرز، نادر ثناگو مطلق اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 121 نشست با سرمایه گذاران در این مجموعه برگزار شده که به انعقاد 25 قرار داد سرمایه گذاری در حوزه های مختلف منتهی شده است.

وی ادامه داد : حجم این سرمایه گذاری افزون بر دو میلیارد و 586 میلیون ریال بوده که با عملیاتی شدن آنها 452 شغل ایجاد خواهد شد.

ثناگو مطلق افزود: همچنین 70 درصد این قراردادها در زمینه های آی سی تی و فناوری است که نقش موثری در تامین نیازهای داخلی کشور و صادرات محصولات با فناوری بالا همراه خواهد بود .

وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود این طرح‌ها ظرف مدت دو سال به نتیجه برسد .

وی گفت: افزون بر این طرح‌ها اقداماتی نیز جهت جذب سرمایه گذاران بخش‌های مختلف صنعتی دیگر در حال انجام است.

مدیر عامل پیام ادامه داد: در حال حاضر 48 واحد تولیدی صنعتی فعال با اشتغالزایی هزار و 150 نفر در این مجموعه فعال هستند.

این مسئول توضیح داد: فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام در زمینی به مساحت 10 هزار هکتار در جنوب غربی استان البرز قرار دارد که علاوه بر منطقه ویژه اقتصادی در حوزه پروازهای مسافری، کارگو و آموزشی فعالیت می‌کند .

وی افزود: با توجه سیاست‌های وزارت رتباطات در خصوص ایجاد اشتغال در حوزه ارتباطات کشور پیام به عنوان پایلوت سرمایه گذاری بخش آی سی تی می‌تواند نقش موثری در این زمینه داشته باشد .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: