پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت : از ابتدای سال تاکنون 288 حادثه در سطح استان به جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان گزارش شده است.
به گزارش گیتی آنلاین،  رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت : از ابتدای سال تاکنون 288 حادثه در سطح استان به جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان گزارش شده است.
وی ادامه داد : تعداد افراد آسیب دیده در این حوادث نوزده هزارو 277 نفر بوده است که عملیات امدادونجات توسط 4704 نفر نجاتگر در قالب 1074 تیم عملیاتی به همراه 327 دستگاه آمبولانس انجام گرفته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان تصریح کرد:  در همین راستا سیزده هزارو 665 نفر آسیب دیده در چادرهای هلال احمراسکان داده شدند که بیشترین آن مربوط به آسیب دیدگان سیل و آبگرفتگی در استان است.
رسول راشکی همچنین گفت :طرح تابستانه امدادونجات از اول تیرماه سال جاری در 32 پایگاه ثابت و سیار امدادونجات جاده ای ، ساحلی ، کوهستان در سراسر استان در حال اجرا می باشد و در همین راستا 168 امدادگر و نجاتگربا برخورداری از 81 دستگاه خودرو در قالب ( آمبولانس ، خودروی نجات وانت و سواری) همراه با یک فروند چرخبال آماده خدمات رسانی در حوادث احتمالی می باشند، همچنین 24 محل اسکان اضطراری جهت مسافران تجهیز و آماده گردیده است.
وی بیان کرد: واحد کنترل و هماهنگی عملیات امدادو نجات استان (EOC) با تلفن گویا112 جمعیت هلال احمر 24 ساعته شبانه روز جواب گوی هم استانی های محترم می باشد
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: