پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
نماینده ولی فقیه در لرستان از حاشیه سازی های برخی از اعضای شورای شهر خرم آباد در فضای مجازی به شدت انتقاد کرد

آیت الله سید احمد میرعمادی با انتقاد از رفتار برخی از اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد اظهار داشت : انتظار داریم اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد به جای اینکه انرژی خود را در فضای مجازی صرف تخریب و تنش یکدیگر نمایند، این انرژی را صرف خدمت به مردم کنند، اگر اختلاف سلیقه ای هم وجود دارد آن را در درون جلسات داخلی مطرح و حل نمایند.


 وی گفت : شورای اسلامی شهر خرم آباد جای جدل نیست، با همدلی و تعامل مشکلات را پیگیری و مرتفع نمائید. 

نماینده ولی فقیه در لرستان تاکید کرد :  اعضای شورای اسلامی شهر با توجه به وظیفه ی نظارتی که بر عهده دارند، اگر مشکلی در پروژه ها مشاهده می کنند به جای اعتراض در فضای مجازی از ابزار قانونی خود استفاده کنند.

وی به وقوع سیل اخیر گریزی احمالی زد : عملکرد مجموعه شهرداری در جریان سیل بسیار مثبت و رضایت بخش بود.

آیت الله سید احمد میرعمادی اذعان داشت : مشارکت مردم در پرداخت عوارض و رعایت قانون و مقررات شهرداری نقش بسزایی در رشد و پیشرفت برنامه های شهرداری ایفا می کند.

 نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد خاطرنشان ساخت : روح انسان نیاز به طراوت و شادابی دارد، حفظ و توسعه فضای سبز شهری بسیار لازم است و کسی حق ندارد روی فضای سبز معامله کند. فضای سبز حق مردم است.

گفتنی است این سخنان را آیت الله سید احمد میرعمادی در دیدار صمیمانه خود با شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری خرم آباد در ۱۴ تیر بمناسبت روز شهرداری ها بیان داشت . 


مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: