پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
این آغاز سخنان رئیس فدراسیون تیراندازی است که در مجمع سالیانه تیراندازی لرستان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان بیان داشت .
‍ ‍

علی دادگر گریزی اجمالی به عملکرد دو ساله حمید خدادادی رئیس هیئت تیراندازی استان زد و گفت : طبق آمار و ارقام صحبت می کنم ؛ استان لرستان در سال ۹۳ تا ۹۵ رتبه ۳۰ کشور را دارا بوده که با ورود حمید خدادادی به تیراندازی لرستان این رقم به عدد ۱۹ ارتقاء یافت و اکنون شاهد افزایش ورزشکاران و توسعه و تجهیز هیئات شهرستان ها هستیم .

وی افزود: خوشبختانه حمید خدادادی به اعتمادها پاسخ مثبت داد و اعتقادم بر این است که از نظر مدیریت یک جوهره ذاتی دارد و اگر امروز اینگونه برادرگونه در کنار هم هستید این مهم رقم نمی خورد مگر با مدیریت عالی ایشان.

رئیس فدراسیون تیراندازی بیان داشت : خدادادی ارتباطی خیلی خوب و عالی با فدراسیون دارد و در جذب منابع بسیار عالی عمل می کند .

وی با بیان اینکه مدیر به معنای هماهنگ کننده نیروهای متخصص است خاطرنشان ساخت: رئیس هیئت تیراندازی لرستان متخصصین این رشته ورزشی و متخصصین مرام و معرفت را دور هم گرد آورده و در بحث تامین و تهیه سلاح واقعا موفق عمل کرده .

علی دادگر با اشاره به اینکه استان لرستان موفق به دریافت رتبه نخست در زمینه توسعه تیراندازی شهرستان ها شده تشریح نمود: امروز می شود به جرات بیان کرد که لرستان در زمینه توسعه تیراندازی شهرستان ها رتبه اول کشور را دارد و خدا را شکر روز گذشته نیز شاهد افتتاح سالن تیراندازی شهرستان کوهدشت بودیم .

رئیس فدراسیون تیراندازی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد که تیراندازی لرستان بتواند با مدیریت و عملکرد عالی حمید خدادادی از رتبه ۱۹ سال ۹۶ به پنج رتبه برتر کشور برسد .

 گفتنی است نشست مجمع عمومی سالیانه هیئت تیراندازی لرستان ساعاتی قبل از آغاز مسابقات قهرمانی تیراندازی رشته تراپ استان برگزار شد .


مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: