پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۴
این یکی از شعارهای سیستم محاسبات ذهنی یو سی مس است که نماینده حقوقی یو سی مس ایران در لرستان در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین بیان داشت

فرانک نوراللهی در حاشیه برگزاری هفتمین دوره مسابقات یو سی مس UCMAS فراگیران لرستان جهت راهیابی به مسابقات ۲۰۱۹ مالزی اظهار داشت : مسابقات استانی یو سی مس امروز ۱۴ تیرماه جهت راهیابی به مسابقات ۲۰۱۹ مالزی برگزار شد فراگیرانی که در این مسابقات موفق به کسب رتبه برتر شوند به مسابقات کشوری راه پیدا می کنند و اگر در مسابقات کشوری حائز مقام شوند جهت شرکت در مسابقات ۲۰۱۹ به کشور مالزی اعزام خواهند شد .

وی افزود: بالغ بر ۱۲۰ شرکت کننده از سراسر استان در آزمون ورودی شرکت کرده که در بین این متقاضیان نفرات اول تا سوم هر سطحی به مسابقات استانی ورود کردند انشاءالله بعد از این مرحله برندگان استانی نیز به کشوری راه پیدا می کنند .

مدیر موسسه علمی -آموزشی پارسه با اشاره به شعار یو سی مس گفت : شعار سیستم محاسبات ذهنی یو سی مس این است که برای نابغه شدن نبوغ لازم نیست هر دانش آموزی با هر توانمندی ذهنی و استعدادی می تواند در این کلاس ها شرکت و از ابزاری بنام چرتکه استفاده کند .

فرانک نوراللهی خاطرنشان ساخت: دانش آموز در ابتدا برای محاسبات ذهنی از چرتکه استفاده می کند که بعد از سه ترم آن را کنار می گذارد و محاسبات را ذهنی انجام می دهد .

مدیر موسسه علمی آموزشی پارسه و نماینده حقوقی یو سی مس ایران در لرستان تصریح کرد :  ۸۴ کشور در سیستم یو سی مس عضو هستند که ایران در رتبه ۴۹ جهان قرار دارد .


 مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: