پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ بیش از ۳۵ تن انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است.
گیتی آنلاین_ به نقل از مهر ، سردار محمد قنبری در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه آماری از وضعیت انتظامی استان سیستان و بلوچستان در سه ماه ابتدایی سال ۹۸ ارائه می شود.

وی با اشاره به اینکه آمار کشف سرقت ها در سیستان و بلوچستان نسبت به کشور در وضعیت مناسبی قرار دارد، افزود: در سه ماه ابتدایی سال ۹۸ میزان کشف سرقت ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۶ درصدافزایش داشته است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین طی این مدت حدود ۳۵ تن انواع مخدر در سطح استان کشف شده است.

وی گفت: همچنین در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ بیش از ۳میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در استان سیستان و بلوچستان کشف شده است.

سردار قنبری با اشاره به اینکه در سه ماهه ابتدایی سال ۹۸ دو نفر از همکاران انتظامی در استان سیستان و بلوچستان به فیض شهادت نایل آمدند، بیان داشت: همچنین طی این مدت ۱۵ نفر از اشرار نیز به هلاکت رسیده اند.

وی با اشاره به مبارزه بی امان پلیس با پدیده قاچاق افزود: البته به هیچ عنوان از سوی پلیس به سمت خودروهای سوخت کش تیراندازی نمی شود.

 
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: