پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۲۶۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در بخش دیگری از سخنانش گفت: عامل شهادت استوار یکم «حسن دلاور» که توسط خودرو قاچاق سوخت به شهادت رسیده بود، دستگیر شده است.
به گزارش گیتی آنلاین_به نقل مهر_ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان  گفت: عامل شهادت استوار یکم «حسن دلاور» که توسط خودرو قاچاق سوخت به شهادت رسیده بود، دستگیر شده است.

وی با تاکید بر اینکه در مبارزه با قاچاق سوخت به دنبال دانه درشت ها هستیم، افزود: در سال جاری ۶۵ محل دپوی سوخت شناسایی شد که رشد ۲۹ درصدی را نشان می دهد و ۳۰ باند قاچاق سوخت نیز که به صورت کلان اقدام به قاچاق سوخت می کردند، منهدم شدند.


وی تصریح کرد:  در ماجرای بمب صوتی که اخیراً در زاهدان اتفاق افتاد، یک بمب تخریبی قوی دیگر مملو از مواد منفجره تی ان تی در داخل یک دیگ زودپز جاساز شده بود.

سردار قنبری با بیان اینکه حوادث اخیر هیچ گونه تلفات جانی نداشته است، ادامه داد:  در رابطه با حادثه بمب گذاری قبلی در شهر زاهدان نیز دو نفر دستگیر شده اند.

وی در ادامه به موضوع انفجار شی ء صوتی در خیابان «جام جم» زاهدان اشاره کرد و اظهار داشت: در ماجرای بمب صوتی که اخیراً در زاهدان اتفاق افتاد، یک بمب تخریبی قوی دیگر مملو از مواد منفجره «تی ان تی» و تکه های آهن پاره نیز در محل وجود داشت که در داخل یک دیگ زودپز جاسازی شده بود.

وی ادامه داد: این بمب تخریبی که در یک منطقه مسکونی قرار داشت و در صورت انفجار تلفات انسانی زیادی را بر جای می گذاشت با درایت و هوشیاری ماموران جان برکف نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان خنثی شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: