پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۳۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
عرضه اولیه سهام نوری در بورس تهران؛
شنبه 22 تیرماه ده درصد از سهام شرکت پتروشیمی نوری در بورس تهران عرضه اولیه می شود.
 
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت هلدینگ خلیج فارس به اطلاع كليه فعالان محترم بازار سرمايه می رساند در روز شنبه مورخ 22/04/1398 تعداد 300 ميليون سهم معادل 10 درصد از سهام شركت پتروشيمی نوری به عنوان پانصدوبيست و چهارمين شركت پذيرفته شده برای اولين بار پس از پذيرش و درج نام شركت در فهرست شركتهای پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "محصولات شيميایی" گروه " توليد مواد شيميایی پايه "و طبقه"توليد موادشيميايی پايه به جز كود" در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد "نوری" به شيوه ثبت سفارش جهت كشف قيمت عرضه خواهد شد.
مشخصات عرضه به شرح زير است:
زمان ورود ثبت سفارش زمان شروع ثبت سفارش متعاقبا در روز عرضه اعلام خواهد شد.
حداكثر سهميه هر كد حقيقی و حقوقی 1000 سهم؛ كف قيمت 29500 ريال؛ سقف قيمت 31250 ريال و مدير عرضه كارگزاری خبرگان سهام
متعهدين عرضه شركت صنايع پتروشيمی خليج فارس، شركت سرمايه گذاری نفت و گاز پتروشيمی تامين،شركت سرمايه گذاری صندوق بازنشستگی كشوری متعهد خريد شركت تامين سرمايه تمدن سقف تعهد خريد پنجاه درصد 50% از كل سهام قابل عرضه
لازم به ذكر است ورود سفارش صرفاً با كد معاملاتی و در دوره زمانی و محدوده قيمتی تعيين شده جهت ثبت سفارش امكانپذير است و ورود سفارش به صورت گروهی مجاز نیست. كليه مشتريان بر خط نيز می توانند با توجه به شرايط ذكر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمايند.
پس از اتمام دوره ثبت سفارش، كشف قيمت با توجه به وضعيت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذيره نويسی و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ايران مصوب 14/10/1395 خواهد بود. 
جهت مشاهده متن دستورالعمل پذيره نويسی و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ايران به اطلاعيه شماره 18532/181 مورخ 04/11/1395 و يا به قسمت دستورالعمل ها در بخش قوانين و مقررات تارنمای شركت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه شود.

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: