پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
استاندار سیستان و بلوچستان مطرح کرد:
استاندار گفت: وادادگی و رها کردن امور توسط برخی از مسئولین باعث آسیب به اعتماد مردم به نظام و کم رنگ شدن خدمات نظام می گردد.
گیتی آنلاین_ به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی استاندار در جلسه نظارت و هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که به ریاست وی در استانداری برگزار شد اظهار داشت : همه دستگاهها موظفند تمهیدات لازم در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سوخت را انجام دهند و ناکارآمدیها در دستگاهها باید شناسایی و برخورد شود . 

 موهبتی افزود : دشمن با برنامه ریزی اقداماتی انجام می دهد که به کشور آسیب وارد کند واین آسیب خواسته یا ناخواسته با همراهی بخشی از جامعه همراه شده است .

 وی ادامه داد : دشمن با ایجاد جنگ روانی و تشنج در بین مردم در پی تخریب نهادهای حاکمیتی است و با استفاده از شکافهای موجود در جامعه و تبلیغات سوء تلاش دارند مردم را به حاکمیت نظام بدبین کنند . 

 وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمات شایانی را ارائه داده است، تصریح کرد : وادادگی و رها کردن امور توسط برخی از مسئولین باعث آسیب به اعتماد مردم به نظام  و کم رنگ شدن خدمات نظام می گردد بنابراین اگر مدیری نمی تواند سیاست های حاکمیتی و حکومتی و بقا و دوام کشور را رعایت کند بدرد بودن درجایگاه مدیریت نمی خورد . 


 استاندار تاکید کرد : با جایگاههای متخلف سوخت برخورد قاطع خواهیم داشت وبا ساماندهی و نظارت بر عملکرد جایگاههای سوخت توسط تیم های نظارتی جریمه های نقدی تصاعدی برای این متخلفین و خلع مجوز اعمال خواهد شد . 


 وی ایجاد بستر تولید و اشتغال برای مردم را ضروری عنوان کرد و فرهنگ سازی در جامعه برای جلوگیری از سرپیچی از قانون و موظف شدن به رعایت آن را الزامی دانست .
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: