پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۳۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
سه هزار دانشجوی دختر و پسر در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود
گیتی آنلاین_ به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی و کاربردی  پنجمین المپیاد فرهنگی و ورزشی این دانشگاه در ۱۱ رشته پسران و ۸ رشته دختران در شهرکرد برگزار می شود.

 رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تبریک ایام دهه کرامت در خصوص برگزاری پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی این دانشگاه گفت: با برگزاری پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی سعی کردیم فرصت هایی را برای خودسازی دانشجویان فراهم کنیم که به نفرات اول تا سوم این مسابقات بین ۴۰ تا ۶۰ درصد تخفیف شهریه داده می شود.

محمد حسین امید افزود: این مسابقات فرصت خوبی برای ورزش همگانی دانشجویان است که نیمی از دانشجویان کل کشور در آن شرکت خواهند کرد و ازطرفی این موضوع نشان از اهتمام ویژه دانشگاه جامع علمی کاربردی به مقوله ورزش دارد.

وی ادامه داد:  اهتمام این دانشگاه در حوزه ورزش نسبت به دانشگاه‌های دیگر بیشتر است، به‌طوری که امسال ما پنجمین المپیاد ورزشی را که کار بسیار سنگینی است، با حضور 3 هزار دانشجو در شهرکرد برگزار خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در این دوره از مسابقات دانشجویان از سراسر کشور از چابهار که جنوب‌شرقی‌ترین نقطه است تا جلفا که شمال‌غربی‌ترین نقطه کشور است حضور دارند، این رویداد از نظر فرهنگی بسیار حائز اهمیت است؛ چراکه در نوبه خود می‌تواند به عنوان الگو برای سایر دانشگاه‌ها باشد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: در پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی این دانشگاه به مقام‌آوران این مسابقات از ۴۰ تا ۶۰ درصد تخفیف شهریه داده می‌شود، این درحالی است که این مسابقات برای دانشجویان فرصتی ایجاد می‌کند که در مدت زمان معین در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

دمحمدحسین امید اضافه کرد: تمام هزینه‌های حضور در مسابقات پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی این دانشگاه توسط مراکز دانشگاه تامین می‌شود؛ چراکه حضور حداکثری دانشجویان برای ما اهمیت دارد. از طرفی باید بگویم در سال‌های اخیر دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال‌های زوج المپیادهای ورزشی انفرادی برگزار می‌کند و در سال‌های فرد مسابقات ورزشی جمعی و گروهی را در دستور کار خود دارد.

وی افزود: از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که یکی از مشکلات این دانشگاه به دلیل اینکه مراکز کوچک زیادی دارد، دانشجویان فرصت کنار هم بودن را ندارند که این مسابقات این فرصت را فراهم می‌کند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد:  از سال تحصیلی جدید این دانشگاه سرانه‌ای را برای برنامه‌های فرهنگی که نزدیک به ۵ درصد است را در دستورکار خود دارد. در واقع در این اقدام بخشی از شهریه دانشجویی صرف حوزه فرهنگی ورزشی خواهد شد، این در حالی است که این دانشگاه توانسته است تاکنون در سطح کشور مقام‌های مختلفی را در مجامع ورزشی کسب کند.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: