پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
افتتاح همزمان 15 پروژه شهری در منطقه 15 از سوی شهردار تهران
همزمان با افتتاح 15 پروژه شهری در منطقه 15 از سوی شهردار تهران، بازار جدید میوه و تره بار فجر افسریه با حضور مردم و اهالی محل افتتاح شد.
مردم بازار جدید میوه و تره بار فجر افسریه را افتتاح کردند
تعداد شهروندانی که از خدمات بازار افسریه استفاده می‌کنند از جمعیت «جبل الطارق» بیشتر است!


همزمان با افتتاح 15 پروژه شهری در منطقه 15 از سوی شهردار تهران، بازار جدید میوه و تره بار فجر افسریه با حضور مردم و اهالی محل افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ این بازار در راستای سیاست مدیریت شهری و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده برای افزایش میادین میوه و تره بار به ویژه در محلات محروم و پر جمعیت، بعد از بازسازی و نوسازی کامل بازار قدیمی فجر، مورد بهره برداری قرار گرفته است.
براساس این گزارش، بازار میوه و تره بار افسریه که دارای پارکینگ اختصاصی است، در زمینی به مساحت 800 متر مربع و در 440 متر مربع زیربنا ساخته شده و کاربری‌های میوه نمونه و دستچین، محصولات فرنگی، سبزیجات برگی و غیر برگی و محصولات پروتئینی در آن پیش بینی شده است.
این گزارش می‌افزاید، تعداد شهروندانی که در محله افسریه جنوبی به صورت مستقیم از خدمات بازار میوه و تره بار افسریه بهره‌مند شده‌اند، بیش از 44 هزار نفر است، ضمن اینکه اهالی محله افسریه شمالی نیز از خدمات این مرکز خدماتی برخوردار گردیده‌اند.
گفتنی است، تعداد شهروندانی که از خدمات بازار جدید میوه و تره بار فجر افسریه استفاده می‌کنند، از جمعیت جزیره میکروسکوپی «جبل الطارق» که در اقدامی غیر قانونی به دستور آمریکا و انگلستان، نسبت به توقیف نفتکش کشورمان اقدام کرده است، به مراتب بیشتر است.


نویسنده:مدیر فنی نشریه شکوفه- شیدا مرادی فرد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: