پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۶۳۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
مدیرعامل شرکت مدبران اقتصاد
: با توجه به سوابق موجود در عرضه اولیه هایی که صنایع پتروشیمی فارس انجام داده است، آمار و ارقام نشان می دهد که سهام نوری در روز عرضه اولیه هم به لحاظ حجم عرضه و هم از نظر تعداد سهامداران رکورد می زند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، عشقی نژاد مدیرعامل شرکت مدبران اقتصاد در جلسه معارفه سهام پتروشیمی نوری گفت: طی چند سال اخیر همانطور که می دانید و فعالان سرمایه گواه آن هستند سه عرضه موفق پارس، مبین و فجر بود که هم به لحاظ قیمت و هم به لحاظ رفتاری و حمایت از سهم و رفتاری که بازار نسبت به این سهام نشان داد و سودآوری ای که برای سهامداران خرد و همچنین حقوقی های مختلف داشت نشاندهنده نوع نگاه پتروشیمی خلیج فارس به عرضه های گذشته خودش بوده است و همان روند در عرضه پتروشیمی نوری انشاءالله پیش رو است و ما آن را ادامه خواهیم داد. 
به هر حال آخرین عرضه ما پتروشیمی پارس بود که 182 هزار نفر بود و آخرین عرضه بازار 
سرمایه که پتروشیمی جم بود 468 هزار نفر بود و ما فکر می کنیم که علاوه بر رکورد شکنی عدد حجم عرضه در روز شنبه از نظر تعداد سهامدار هم این رکوردشکنی را شاهد باشیم. 
اما همه این ها برمی گردد به نوع نگاهی که شما خواهید داشت. این نکته را هم لازم است من عرض کنم که هلدینگ خلیج فارس تمام هدفش شفاف سازی سرمایه گذاری های خودش از لحاظ عرضه سهام خودش در بازار سرمایه بوده که در سهام شرکت های مختلف از سال گذشته قولش را داده بود و به قولش تا امروز عمل کرده است. 
بعضی از جاها واقعا مسیرهای کاری ممکن است که موجب تاخیر در موضوع شود ولی در مجموعه خلیج فارس همه خواستار این مطلب بودند و امروز در خدمتشان هستیم.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: