پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۶۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
به میزبانی ارومیه و با به ثمر رسیدن 4 گل انجام شد؛
در نخستین روز از مسابقات فوتسال سمن های کشور که به میزبانی ارومیه در حال برگزاری است، هشت دیدار از مرحله مقدماتی به انجام رسید که در یکی از این دیدارها، تیم آذربایجان غربی با ۴ گل میهمان خود چهارمحال و بختیاری را شکست داد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از آدلین نیوز، مسئول برگزاری مسابقات فوتسال سمن های کشور گفت: این مسابقات با حضور ۱۷۰ ورزشکار در قالب چهار گروه چهار و پنج تیمی در ۲ سالن سه هزار نفری شهیدان آهندوست و ۲ هزار نفری شهید باکری ارومیه در حال برگزاری است.

سعید محسن زاده بیان کرد: در نخستین روز این رقابت ها و در شامگاه چهارشنبه، هشت دیدار از مرحله مقدماتی به انجام رسید که طی آن‌ها تیم فوتسال آذربایجان‌غربی با نتیجه چهار بر یک چهارمحال و بختیاری را شکست داد، یزد در دیداری پرگل با ۹ گل از سد البرز گذشت، کرمان با نتیجه ۵ بر ۴ هرمزگان را پشت سر گذاشت و خراسان رضوی نیز با زدن ۶ گل در برابر تک گل تهران به برتری رسید.

وی ادامه داد: در سایر گروه ها نیز تیم همدان ۶ بر یک سمنان را شکست داد، کردستان با ۷ گل لرستان را مغلوب کرد، جدال تیم های آذربایجان‌شرقی و فارس به تساوی بدون گل انجامید و قم نیز با ۸ گل اصفهان را در هم شکست.

محسن زاده گفت: در ادامه امروز، پنجشنبه نیز هشت دیدار دیگر از مرحله مقدماتی به انجام می رسد.

شایان ذکر است، در این مسابقات تیم هایی از استان های آذربایجان غربی، یزد، البرز، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، هرمزگان، همدان، سمنان، کرمان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، فارس، تهران، کردستان، قم، اصفهان و لرستان حضور دارند.

نویسنده:هادی علیزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: