پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۶۴۱۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
اجرای ۵ مونودرام تک پرده ای در تئاتر مولوی
از روز یکشنبه ۲۳ تیرماه و با پایان نمایش «تابلوی چهارم» ، نمایش «بانو» (برگزیدگان نخستین جشنواره سراسری تئاتر بانو) در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی به صحنه می رود.
به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی از روز یکشنبه ۲۳ تیرماه و با پایان نمایش «تابلوی چهارم» به کارگردانی شقایق پارسایی، ۵ اثر برگزیده نخستین جشنواره سراسری تئاتر بانو در سالن کوچک مرکز تئاتر مولوی در ساعت ۱۹:۳۰ به صحنه می روند.

گفتنی ست نمایش «بانو»، از ۵ مونودرام تک پرده‌ای و تک شخصیتی ۱۰ دقیقه‌ای تشکیل شده که بدون فاصله و قطع زمانی، به صورت پیوسته به اجرا گذاشته می شوند. مخاطبان با خرید یک بلیت امکان، تماشای تمام آثار را خواهند داشت. لازم به ذکر است، آثار یادشده، برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر بانو بوده و با محوریت و موضوع زن تهیه و ارائه شده اند.

قابل ذکر است این ۵ مونودرام عبارتند از نمایش های: کبریت سوخته به نویسندگی و کارگردانی فاطمه توکلی، زن‏گاو به نویسندگی و کارگردانی فهیم خسروی فارسانی، حاد به نویسندگی علیرضا اجلی و کارگردانی ابراهیم عبدی، نقص عضو به کارگردانی مرجان آقا نوری (برداشتی از کتاب «نامه‏ای به کودکی که هرگز زاده نشده» اثر اوریانا فالاچی) و وایتکس به نویسندگی یاسمین بنیادی و کارگردانی مجید اقبالی.
همچنین مدیر اجرایی این پروژه مهشید حسینیان و مدیر صحنه هدا چاهوشی می باشد.

علاقمندان می توانند برای دیدن نمایش «بانو» همه روزه -به جز شنبه ها- در ساعت ۱۹:۳۰ به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به نشانی خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: