پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۶۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶
صابر رحیمی مطرح کرد :
گیتی آنلاین - کرمانشاه - صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از کسب 3 هزارو 44 مدال توسط ورزشکاران کرمانشاهی در سال گذشته خبر داد

صابر رحیمی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از کسب 3 هزارو 44 مدال توسط ورزشکاران کرمانشاهی در سال گذشته خبر داد 
به گزارش خبرنگار ورزشی گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه ، رحیمی که در گردهمایی هیئت های ورزشی استان در سالن همایش های هتل پارسیان سخن می گفت اظهار داشت سال گذشته  با تاکید بر تحقق شعار همدلی و همراهی مسئولان و ورزشکاران  و حمایت رسانه های استان ،ورزشکاران کرمانشاهی  موفق شدند 3 هزار و 44 مدال در رشته های مختلف کسب کنند .

ایشان با اشاره به دیگر افتخارات این اداره کل گفت : در راستای پیشبرد اهداف اداره ورزش و جوانان توانستیم در سال 97 ، یکصد و چهارده خانه روستایی به منظور دستیابی جوانان مستعد در رشته های مختلف ورزشی به امکانات ورزشی احداث کنیم .
وی خاطر نشان کرد: 365 ورزشکار از سوی این ادراه کل و هیئت های زیر مجموعه به اردوهای تیم در رشته های مختلف معرفی و اعزام شدند و  76 تیم از استان کرمانشاه در رقابت های لیگ های مختلف حضور پیدا کردند.

وی اضافه کرد در بخش میزبانی رویدادهای ورزشی رشد قابل توجه و دوبرابری داشتیم و اعتبارات عمرانی را نیز رشد 200 درصدی و در بخش تامین و دریافت اعتبارات جاری از سوی وزارت ورزش و جوانان توانستیم رشد 171 درصدی داشته باشیم . 

رحیمی پروژه های ورزشی و عمرانی این اداره کل را 123 مورد عنوان کرد و افزود : در حال حاضر این پروژه ها در زمینه های مختلف ورزشی و فرهنگی در دست اقدام هستند و پیشرفت قابل توجهی را دارند.

وی ادامه داد این پروژه ها در نقاط مختلف استان در دست احداث می باشند که شهرستانها و روستاهای کم برخوردار سهم بسزایی در این پروژه ها دارند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از راه اندازی بزرگترین خانه جوان کشور به مساحت دوهزار متر خبر داد و تاکید کرد : احداث و افتتاح این پروژه مهم با پیگیریهای مسئولان اداره ورزش و جوانان و استاندار محترم به سرانجام رسیده است.

صابر رحیمی توجه ویژه به ورزشهای بومی - محلی را اولویت و هدف مهم اداره ورزش و جوانان دانست و خاطر نشان کرد ، تا پایان سال یک هزارو 170 جشنواره بومی - محلی در سطح شهرستانها و روستاهای استان برگزار خواهد شد که. بدون شک این رویدادها در جذب گردشگر و کمک به صنعت توریسم ورزشی و همچنین معرفی استان کرمانشاه نقش قابل توجهی خواهند داشت.


وی افزود : یکی دیگر از افتخارات اداره ورزش و جوانان داشتن بهترین پیست سوارکاری و اتومبیلرانی کشور است که بزودی این پیست ها میزبان رقابت های مهم خواهند بود.

وی توجه ویژه به مناطق محروم و روستایی را یکی از اولویت های اداره ورزش و جوانان استان برشمرد و عنوان کرد : در حال حاضر 26 زمین روستایی در سطح استان وجود دارد و در پی افزایش این زمینها هستیم.

صابر رحیمی گفت : از برنامه های دیگر ما افتتاح دو زمین چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی آزادی است که اعتبارات آن در نظر گرفته شده است و بزودی کار احداث آنها آغاز خواهد شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه سال پیش رو را سال رونق و احداث گسترده پروژه های ورزشی دانست و خاطر نشان کرد : تا پایان سال با برنامه ریزی های که صورت گرفته است ، شاهد احداث و افتتاح پروژه های مختلف ورزشی در سطح استان خواهیم بود و امیدواریم کاستی های موجود در زمینه پروژه های ورزشی به حداقل برسد.

رحیمی در سخنان خود گریزی نیز به اشتغال جوانان استان داشت و گفت : رفع معضل بیکاری و بالابردن سطح اشتغال جوانان از مهمترین دغدغه های مدیریت ارشد استان و اداره ورزش و جوانان است که در همین راستا در سال گذشته از لحاظ پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به جوانان جزو استان های برتر کشور بوده ایم و قطعاً این روند در سال پیش رو نیز ادامه خواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به جایگاه خوبی که ورزشکاران استان در سطح کشور داشته اند گفت : در جلساتی که با وزیر محترم ورزش و جوانان داشته ایم از ایشان درخواست کرده ایم که از ورزشکاران توانمند استان در بدنه وزارت ورزش و جوانان استفاده شود.

گفتنی است گردهمایی هیئت های ورزشی استان شامگاه پنجشنبه بیستم تیرماه با حضور استاندار کرمانشاه ، برخی نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، مسئولین اداره ورزش و جوانان استان ،  روسای هیئت ورزشی و اصحاب رسانه در تالار قصرشیرین هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد.

نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: