پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۶۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
مدیرعامل پتروشیمی نوری اعلام کرد:
شرکت های فرانسوی ما را تحریم کردند و بنابراین ما از متخصصین ایرانی استفاده کردیم و البته قرارداد ما با فرانسوی ها شصت میلیارد تومان بود در حالی که با پرداخت ده میلیارد تومان با متخصصین ایرانی کار کردیم.

تقی صانعی مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین درباره تاثیر خروج فرانسوی ها از شرکت نوری و تاثیر آن بر روی دریافت و پرداخت های شرکت گفت: ما با فرانسوی ها قرارداد داشتیم که بیایند و این کار را انجام دهند و اگر می آمدند چیزی در حدود شصت میلیارد تومان از ما می گرفتند .
وی ادامه داد: خوشبختانه ما با ده میلیارد تومان این کار را توسط کارشناسان خودمان انجام دادیم و حدود چهل و پنج تا پنجاه میلیارد تومان صرفه جویی کردیم. 
وی افزود: ما در بخش تحقیق و پژوهش مان توانستیم پنج تا کاتالیست را بومی سازی کنیم.
وی تصریح کرد : تحقیق و پژوهش یکی از بخش های بسیار مهم شرکت ماست که هم در واحدهای توسعه ای و هم در بومی سازی قطعات یدکی و کاتالیست ها فعال هستند و تقریبا کمیته خودکفایی که زیرنظر قسمت تحقیق و پژوهش مان است شاخصی که برایش درنظر گرفتند سالانه دویست قطعه ای که قبلا از خارج می آمد را داخلی سازی می کنند.
صانعی اجرای پروژه ای که در این شرکت پیاده سازی و اجرا شده را قابل ارائه دانست و تاکید کرد: ما الان همه مراحلش را به عنوان یک مدیریت دانش ثبت کردیم و الان پنج تا واحد مشابه ما وجود دارد و ما اعلام آمادگی می کنیم که هر کدام از این واحدها بخواهند این کار را انجام دهند ما آمادگی انجام این کار را داریم.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: