پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۶۵۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۷
فراتر از خبر :
گیتی آنلاین - کرمانشاه - اخبار حوزه پلیس و اجتماع همواره از خبرهای مهم و مورد علاقه خواننداگن گرامی می باشد و از این جهت مهم هستند که شهروندان می خواهند بداند در اطرافشان چه جرائمی شکل گرفته است و برخورد پلیس با این جرائم چه بوده است ....
به گزارش خبرنگار اجتمای گیتی آنلاین ،اخبار حوزه پلیس و اجتماع همواره از خبرهای مهم و مورد علاقه خواننداگن گرامی می باشد و از این جهت مهم هستند که شهروندان می خواهند بداند در اطرافشان چه جرائمی شکل گرفته است و برخورد پلیس با این جرائم چه بوده است ، لذا سعی داریم در ابتدای هر هفته مهمترین اخبار هفته گذشته در حوزه پلیس را به مخاطبانمان عرضه کنیم ، با ما همراه باشید..
 

16 ميليارد ريال کالاي قاچاق در کنگاور کشف شد

فرمانده انتظامي استان از کشف 10 محموله قاچاق شامل سويا، برنج، چاي، کودشيميايي و لاستيک خودرو در شهرستان کنگاور به ارزش 16 ميليارد ريال خبر داد.

سردار «علي اکبر جاويدان» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طي 24 ساعت اخير ماموران انتظامي کنگاور با انجام کارهاي اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي پليسي موفق به کشف 5 محموله سويا، 3 محموله برنج، چاي و کودشيميايي و 2 محموله لاستيک قاچاق شدند.

وي ادامه داد: اين محموله ها که شامل 125 تن سويا، 25 تن کودشيميايي، 24 تن و 220 کيلو برنج، 8 تن چاي و 146 حلقه لاستيک خودروهاي سبک و سنگين مي شود در 2 عمليات جداگانه توسط ماموران کشف شد.

سردار جاويدان خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش محموله هاي قاچاق کشف شده به حدود 16 ميليارد ريال مي رسد.

فرمانده انتظامي استان کرمانشاه همچنين از توقيف 10 دستگاه کاميون و دستگيري رانندگان آن ها جهت معرفي به دستگاه قضائي و صدور احکام لازم خبر داد.

وي در پايان گفت: يکي از برنامه هايي که پليس کرمانشاه به صورت جدي دنبال مي کند مبارزه با پديده قاچاق و افراد قاچاقچي است که با اقدام خود به توسعه اقتصادي کشور لطمه وارد مي کنند.

کيف قاپ حرفه اي در دام پليس کرمانشاه 

 
فرمانده انتظامي شهرستان کرمانشاه از دستگيري کيف قاپ حرفه اي با تلاش ماموران پليس خبر داد. 

سرهنگ «حسين براري» اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره کيف قاپي در سطح شهر کرمانشاه، ماموران کلانتري 20 حافظيه رسيدگي به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وي ادامه داد: ماموران با انجام کارهاي اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي پليسي موفق به شناسايي يکي از سارقان حرفه اي شده و پس از هماهنگي با مقام قضائي، وي را دستگير کردند.

سرهنگ براري تصريح کرد: متهم دستگير شده در بازجويي ها به ارتکاب 5 فقره کيف قاپي در شهر کرمانشاه اعتراف کرد.

رئيس پليس شهرستان کرمانشاه در پايان از معرفي سارق دستگير شده به دستگاه قضائي جهت سير مراحل قانوني و صدور حکم لازم خبر داد.
 

دستگيري 11 خرده فروش مواد مخدر در کرمانشاه 

 

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگيري 11 خرده فروش مواد مخدر در راستاي اجراي طرح پاکسازي مناطق آلوده شهر کرمانشاه خبر داد. 

سرهنگ «عليرضا دليري» اظهار داشت: طرح پاکسازي در شهرک هاي ظفر و جعفرآباد و محله تپه فتعلي خان طي 24 ساعت اخير به اجرا درآمد.

وي افزود: در اين طرح که با مجوز دستگاه قضائي اجرا شد، ماموران پليس موفق به دستگيري 11 تن از خرده فروشان مواد مخدر شدند.

سرهنگ دليري تصريح کرد: همچنين حدود 3 کيلوگرم انوادع مواد مخدر نيز از آن ها کشف شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان در پايان از معرفي متهمان دستگير شده به دستگاه قضائي جهت سير مراحل قانوني و صدور احکام لازم خبر داد.
 

قتل پدر در تصادف ساختگي توسط فرزندانش

 
معاون اجتماعي فرمانده انتظامي استان کرمانشاه گفت: پدر يک خانواده در تصادفي ساختگي توسط فرزندانش به قتل رسيد.

سرهنگ محمدرضا آمويي اظهار داشت: به دنبال وقوع يک فقره تصادف منجر به فوت در محور کوزران به روانسر، ماموران انتظامي جهت بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي افزود: با حضور پليس و در تحقيقات به عمل آمده مشخص شد يک دستگاه خودروي پيکان فاقد پلاک پس از زير گرفتن عابري پياده در حاشيه جاده اقدام به فرار مي‌کند و فرد مصدوم نيز به علت شدت جراحات وارده در حين انتقال به بيمارستان جان خود را از دست مي‌دهد.

معاون اجتماعي فرمانده انتظامي استان کرمانشاه تصريح کرد: با بدست آمدن اين اطلاعات، ماموران تحقيقات خود را ادامه داده و با کشف اين موضوع که خودروي پيکان مذکور، شماره موتور و بدنه آن نيز پاک شده بوده به اين يقين مي رسند که سانحه رخ داده عمدي بوده است.

اين مسئول ادامه داد: پليس در ادامه تحقيقات خود و حين بازجويي‌هاي صورت گرفته به 2 پسر مقتول که پس از وقوع حادثه به صورت ناگهان غيب شده بودند مشکوک و دستگيري آنها را در دستور کار قرار مي‌دهد تا اينکه موفق به رديابي هردو نفر در يکي از روستاهاي اطراف شده و نسبت به دستگيري آنها اقدام مي‌کند.

سرهنگ آمويي تصريح کرد: اين دو برادر پس از دستگيري و در بازجويي‌هاي انجام شده دچار تناقض گويي شده و در نهايت به قتل پدر خود با انگيزه به دست آوردن زمين‌هاي کشاورزي وي اعتراف مي‌کنند.

وي ادامه داد: يکي از اين دو برادر پس از آنکه پدرش را به بهانه‌اي از منزل خارج و با خودروي خود به محور کوزران - روانسر منتقل کرده به بهانه خراب شدن وسيله نقليه، وي را مجبور به پياده شدن از خودرو مي‌کند.

اين مقام انتظامي تصريح کرد: پس از پياده شدن فرد مقتول از خودرو، برادر ديگر که به فاصله کوتاهي از ديگري سوار بر پيکان فاقد شماره بوده پدرش را که در حاشيه جاده توقف کرده زير گرفته و باعث مرگ وي مي‌شود.

وي در پايان ضمن ابراز تاسف از وقوع چنين حادثه‌اي، گفت: اين 2 برادر هم اکنون براي تکميل تحقيقات در اختيار پليس آگاهي قرار دارند.
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: