پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۵۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی:
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از ابلاغ بخشنامه‌ای از طریق امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در خصوص نحوه به‌کارگیری آموزش‌دهندگان به‌صورت حق‌التدریس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی، شاپور محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان در نهمین جلسه شورای معاونان و مدیران ضمن تبریک دهه کرامت و همچنین فرارسیدن سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع) گفت: سازمان نهضت سوادآموزی از بین 105 دستگاه رتبه نهم دوره خدمات الکترونیکی را کسب کرد. از تلاش و کوشش همکاران سازمان تشکر می‌کنم. سازمان نهضت سوادآموزی با سه رتبه صعود نسبت به سال قبل، موفق به کسب این رتبه شده است.

محمدزاده ادامه داد: کمبودهای مشاهده شده در حوزه سوادآموزی استان‌ها، کم و بیش به نوعی در دیگر بخش‌های آموزش و پرورش هم وجود دارد لذا لازم است این کمبودها از سوی سازمان و اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها به گونه‌ای مدیریت تا کارها به شکل مطلوب انجام شود.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: بر اساس تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مقرر شده بود آموزش و پرورش از بین چهار گروه مشمول این قانون کمبود نیروی انسانی خود را به‌صورت حق‌التدریس تأمین کند اما قانون مذکور در مورد سه گروه اول عملیاتی شد و در مورد آموزش‌دهندگان مغفول باقی ماند و با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته از سوی سازمان، مقرر شد بخشنامه‌ای از طریق امور اداری و تشکیلات وزارت متبوع درباره نحوه به‌کارگیری آموزش‌دهندگان به‌صورت حق‌التدریس ابلاغ شود.

محمدزاده اعلام کرد: وضعیت استان‌ها متفاوت است و باید متناسب با آن شرایط برنامه‌ریزی کرد، همچنین باید نظارت و بازدیدها از استان‌ها طبق تدابیر و سیاست‌های سازمان با حساسیت و دقت بیشتر صورت گیرد و برهمین اساس تمام تلاش ما این است که پشتیبانی لازم از سوادآموزی استان‌ها داشته باشیم.

در ابتدای این جلسه اردشیر قیصر، مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی و همچنین لیلا رضایی، مدیر کل دفتر سواد آموزی گزارشی از ماموریت استان‌های کرمان و لرستان ارائه کردند و در ادامه مهدی نامجومنش، مدیر کل دفتر سنجش و ارزشیابی گزارشی از نتایج ارزیابی پنجمین دوره خدمات الکترونیک ارائه کرد.

این جلسه برای ارائه گزارش مدیران از ماموریت‌های استانی و ارائه نتایج ارزیابی پنجمین دوره خدمات

نویسنده:مریم احمدی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: