پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۶۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
استاندار کرمان به همراه جمعی از مسئولین استانی درمحله سرآسیاب فرسنگی حضور و با مردم این محله در مسجد جامع این منطقه دیدار کرد.
گیتی آنلاین_ به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدائی در این دیدار صمیمانه پس از شنیدن مشکلات، نظرات و انتقادات اهالی منطقه گفت: یکی از مشکلات اصلی این محله، عدم تصویب طرح تفضیلی بود که بحمدالله اخیرا این طرح تصویب شده که با اجرایی شدن این طرح بخشی از مشکلات این منطقه حل خواهد شد.

علی بابایی فرماندار کرمان نیز در این دیدار درباره مشکلات ترافیکی در این منطقه گفت: مسائل ترافیکی را با حضور شهردار منطقه در شورای ترافیک شهرستان کرمان بر طرف خواهیم کرد.
 
وی در پاسخ به سوالات مطرح شده پیرامون وضعیت آب این منطقه نیز گفت: لوله های انتقال آب از چشمه امام رضا(ع) در بالا دست این محله برای تامین آب آشامیدنی این بخش از شهر خریداری شده بود که متاسفانه در طی انجام مراحل کار با مشکلاتی روبرو و عده ای ادعای مالکیت بر این چشمه را کردند که هم اکنون در دستگاه قضا این موضوع در حال پیگیری است  و امیدواریم در آینده نزدیک این موضوع حل و فصل شود.
 
فرماندار کرمان همچنین در این دیدار صمیمی قول راه اندازی فضای ورزشی برای ساکنین این محله و حل مشکلات مدارس این منطقه را داد.
 
استاندار کرمان نیز در پایان این دیدار خبر سرکشی و حضور مجدد خود در این محله را طی 4 ماه آینده برای بررسی وضعیت پیشرفت پروژه های تصویب شده در این دیدار را داد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: